У петак 17. октобра. студенти ФОН-а организују ПРОТЕСТ поводом неодобравања уписа на терет буџета свим студентима који имају 42 ЕСПБ поена. Окупљање је планирано за 12 часова испред Факултета, где ће се придружити и студенти са Саобраћајног и ФПН-а. Након тога је планирана протесна шетња до Плато-а где ће се придружити осталим студентима Београдског Универзитета.Protest studenata
У петак 17. октобра. студенти ФОН-а организују ПРОТЕСТ поводом неодобравања уписа на терет буџета свим студентима који имају 42 ЕСПБ поена. Окупљање је планирано за 12 часова испред Факултета, где ће се придружити и студенти са Саобраћајног и ФПН-а. Након тога је планирана протесна шетња до Плато-а где ће се придружити осталим студентима Београдског Универзитета.pa sta cemo da radimo? stavili su nam sve pred svrsen cin, briga njih za proteste i slicno, ali zasto samo nas fax ne mogu da verujem, ufff! Ljudi sta cemo da radimo? Vazi za Iliju, Ivanu i sve ostale koji imaju vise od 42 poena?
Објављено: 17.10.2008 20:33 - ()
eee i ja sam isti slucaj kao bojana...budzet, 54, i sada da im placam sl godinu!? ne pada mi na pamet...ovo je jos gore od amandmana glupe jagode...
Објављено: 17.10.2008 20:26 - ()
ljudi ne smemo da im dopistimo da se ovo desava, moramo da se aganzujemo malo, nema predavanja, blokirajmo ceo grad...
Објављено: 17.10.2008 20:20 - ()
jel vidite ovo za upis u drugu na budzet treba 60 poena iz druge za svem, i sta mi sto smo bili na budzetu i sada imamo 54 da radimo, da platimo 121000, ovo nije normalno![size=18][/size][color=green][/color]
Објављено: 17.10.2008 19:32 - ()
Da li to znaci da generacija 2004,koja je u drugoj godini prihvatila prelazni program nema pravo na bolonju?To je samo administrativna zackoljica,nema neke razlike za prelazni i stari program...
Објављено: 17.10.2008 11:41 - ()
Rok zavrsetka studiranja do 2011 vazi za one studente koji su po starom nastavnom planu i programu a ne za one koji studiraju po onom tzv "prelaznom" programu.
Budimo realni ta peticija nece uroditi plodom jer je nece ni odobriti
Објављено: 17.10.2008 03:07 - ()
[size=24][color=red]i bezuslovnu 4. za starije studente jer moraju da zavrse fakultet do 2011. !
saljite ime i broj indeksa na
[email protected]
svi koji hoce da se prikljuce spisku za bezuslovnu 4.godinu[/color][/size]
Објављено: 17.10.2008 02:57 - ()
http://www.new.facebook.com/event.php?eid=31428633371
VELIKI PROTEST SVIH STUDENATA Beogradskog Univerziteta
KADA?! – DANAS, (petak 17.oktobar) u 14:00h
GDE?! – Ispred Rektorata, Studentski trg 1 (na Platou kod Filozofskog fakulteta)
KO?! – MI STUDENTI svih fakulteta u sastavu BU-a (FON, FPN, TMF, PMF, Filološki, Filozofski, Saobraćajni, Hemijskog...)
ZAŠTO?!
!visokih školarina, kao i njihovog samovoljnog određivanja!
!problematičnog sprovođenja reformi!
!neprestanog kršenja zakona, hirovitih promena statuta!
Itd...
P.S. STUDENTI FON-a SE OKUPLJAJU u 12:00h ispred fakulteta kako bi u 12:30h, sa kolegama sa FPN-a protestno prošetali do Platoa.
Објављено: 17.10.2008 02:48 - ()
Sutra bi trebalo svi koji mogu da dodju i da podrze ovaj protest
Објављено: 17.10.2008 02:18 - ()

Постави коментар