Фоновци поново најбољи

// Категорије: Инфо |
На инжењерском такмичењу "Катапултирај се", одржаном 15.11.2008. на Технолошко-металуршком факултету, екипа ФОН-а у саставу Александра Денковић, Ненад Нешић, Игор Поткоњак и Милош Цветковић (ЕТФ), освојила је прво место.
У финалу је побеђена екипа Машинског факултета.
Такмичење се састојало у прављењу катапулта, а поред ФОН-а и Машинског, на њему су учествовале и екипе са Грађевинског и ЕТФ-а.
Svaka cast ljudi! :yo:

Објављено: 19.11.2008 13:41 - ()


0
0
U ime porazenog tima Blatnjava laguna, jos jednom cestitke :)

Објављено: 19.11.2008 12:22 - ()


0
0
Kombinovani tim masinca i VETS, kad se vec hvalite budite precizni

Објављено: 19.11.2008 12:13 - ()


0
0
svaka chast! :D

Објављено: 19.11.2008 04:23 - ()


0
0
Eeee Trebali su Fon...sad bi bili prvi :P

Објављено: 17.11.2008 19:43 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

10 + 13

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности