Raspored grupa po godinama

// Категорије: Инфо |
Ко чека - дочека!
Објављен је распоред студената по групама. Можете га преузети овде.
Mislim da je 25 u pitanju,nisam siguran.

Објављено: 19.02.2008 23:29 - ()


0
0
[color=black][/color][color=indigo][/color] Da li iko zna kad pocinje letnji semestar???

Објављено: 19.02.2008 20:13 - ()


0
0
mozda je malo preterao al stvarno ima svakakvih ovde kojima je lakse da odmah pljuju i napadaju nego da pazljivo procitaju raspored

Објављено: 19.02.2008 19:32 - ()


0
0
Kolega , vas izgleda matore mrzi da citate ... koliko mi KLINCI vidimo postoji raspored i za prvu godinu.... Zato krenite put palmoticeve:)....nemojte se sovrtati:)

Објављено: 19.02.2008 15:26 - ()


0
0
Bambi za tebe i tvoju kutluru :yo:

Објављено: 19.02.2008 13:11 - ()


0
0
Oco znaci RAT

Објављено: 19.02.2008 13:04 - ()


0
0
Jel moguce da vas klince mrzi da citate, pise B grupe sto u prevodu znaci DRUGA GODINA sto dalje znaci da nema veze sa prvom godinom. Ako jos uvek nije jasno javite se pa cu vam napisati uput za palmoticevu!

Објављено: 19.02.2008 12:04 - ()


0
0
Vezbe iz Statistike i predavanja iz Numericke Analize su u ponedeljak u isto vreme za grupu B1 !?

Објављено: 19.02.2008 12:04 - ()


0
0
debilima ne treba ni crtati... no.... b1-b3 ISIT b4-b6 Me b7 OM b8-b9 UK ... jel sad jasno!?!

Објављено: 19.02.2008 11:35 - ()


0
0
E tek mi sad nije jasno nishta :udri: U koji odsek ulaze grupe B1, B3, B4..... E stvarno mi se gadi vise ova uprava fakulteta :bljak:

Објављено: 19.02.2008 11:27 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

9 + 16

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности