Košarkaši još jednom pokazali da su najbolji

// Kategorije: Info |
Košarkaši Fon-a nastavljaju sa sjajnim rezultatima!
Na "Kupu Filozofa", u konkurenciji osam najboljih ekipa BU-a, naša ekipa je, po drugi put za redom, osvojila prvo mesto, pobedivši u finalu ekipu Pravnog fakulteta. Samo dan kasnije, na internacionalnom turniru BeST (Belgrade Sport Tournament), osvojena je još jedna zlatna medalja. Predvođeni povratnikom u ekipu, Vojislavom Stanojevićem, u finalnoj utakmici ubedljivo je poražen Singidunum 67:54 (45:25). Takođe Filip Mićić, član ekipe FON-a (na slici), je proglašen za najboljeg igrača turnira!
Čestitke košarkašima!
@prvak : nazalost ove godine nije bilo selekcionih treninga jer nismo imali salu u kojoj bi napravili selekcione treninge..to nije do nas i zao nam je zbog toga.u medjuvremenu se liga zavrsila tako da jedino sto preostaje je da se opet prijavis sledece godine!

Objavljeno: 24.04.2008 03:12 - ()


0
0
Guzo svuda se bre trpas, odkud ovde tvoja slika????

Objavljeno: 22.04.2008 15:15 - ()


0
0
koleginice igraju kosarkasi sad u sredu na vojnoj akademiji

Objavljeno: 22.04.2008 15:14 - ()


0
0
Zbog cega nikad ne objave gde se igraju utakmice-mozda neko hoce da dodje i da ih gleda! :D .I gde je DIF u svemu tome,ni u finalu?...Lele majko...BRUKA.A vi- SVAKA CAST MOMCI.

Objavljeno: 21.04.2008 13:26 - ()


0
0
Jaoooo Milenkovicu cuo sam da si opet bio najgori ;)

Objavljeno: 20.04.2008 16:40 - ()


0
0
FON - jer to ono sto se ranije zvalo DIF pa je sada promenilo ime?

Objavljeno: 20.04.2008 01:33 - ()


0
0
Ekstra samo napred postacemo Harvard a ne FON jos polo da ubacimo, salu na stranu super ste! pozz

Objavljeno: 19.04.2008 06:41 - ()


0
0
To Guzoooooooooo...

Objavljeno: 19.04.2008 01:05 - ()


0
0
Svaka cast na uspehu. Samo tako nastavite. Navikli ste nas samo na prvo mesto koji god turnir se igra.

Objavljeno: 18.04.2008 23:38 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

4 + 3

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti