Košarkaši još jednom pokazali da su najbolji

// Категорије: Инфо |
Кошаркаши Фон-а настављају са сјајним резултатима!
На "Купу Филозофа", у конкуренцији осам најбољих екипа БУ-а, наша екипа је, по други пут за редом, освојила прво место, победивши у финалу екипу Правног факултета. Само дан касније, на интернационалном турниру БеСТ (Belgrade Sport Tournament), освојена је још једна златна медаља. Предвођени повратником у екипу, Војиславом Станојевићем, у финалној утакмици убедљиво је поражен Сингидунум 67:54 (45:25). Такође Филип Мићић, члан екипе ФОН-а (на слици), је проглашен за најбољег играча турнира!
Честитке кошаркашима!
Mi smo na turniru na Skaj baru osvojili 4.mesto ;) , ali malo je falilo da budemo treci. Ali ocigledno da ovi kosarkasi razbijaju svaka cast momci! :yo:

Објављено: 18.04.2008 20:39 - ()


0
0
Da li je FON kosarkaska ekipa ili fakultet??? Molim Vas da mi kazete, posto nisam u toku!!!

Објављено: 18.04.2008 19:19 - ()


0
0
hocu da me pustite da treniram sa vama,igram dobro kosarku s obzirom da sam je trenirao!

Објављено: 18.04.2008 18:52 - ()


0
0
Svaka chast momci, smao cepajte! :yo:

Објављено: 18.04.2008 17:53 - ()


0
0
debili lako je sa filozofima...sto nisu igrali sa pravim sportistima...pa bi osvojili sljivu

Објављено: 18.04.2008 15:54 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

6 + 7

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности