Košarkaši još jednom pokazali da su najbolji

// Категорије: Инфо |
Кошаркаши Фон-а настављају са сјајним резултатима!
На "Купу Филозофа", у конкуренцији осам најбољих екипа БУ-а, наша екипа је, по други пут за редом, освојила прво место, победивши у финалу екипу Правног факултета. Само дан касније, на интернационалном турниру БеСТ (Belgrade Sport Tournament), освојена је још једна златна медаља. Предвођени повратником у екипу, Војиславом Станојевићем, у финалној утакмици убедљиво је поражен Сингидунум 67:54 (45:25). Такође Филип Мићић, члан екипе ФОН-а (на слици), је проглашен за најбољег играча турнира!
Честитке кошаркашима!
@prvak : nazalost ove godine nije bilo selekcionih treninga jer nismo imali salu u kojoj bi napravili selekcione treninge..to nije do nas i zao nam je zbog toga.u medjuvremenu se liga zavrsila tako da jedino sto preostaje je da se opet prijavis sledece godine!

Објављено: 24.04.2008 03:12 - ()


0
0
Guzo svuda se bre trpas, odkud ovde tvoja slika????

Објављено: 22.04.2008 15:15 - ()


0
0
koleginice igraju kosarkasi sad u sredu na vojnoj akademiji

Објављено: 22.04.2008 15:14 - ()


0
0
Zbog cega nikad ne objave gde se igraju utakmice-mozda neko hoce da dodje i da ih gleda! :D .I gde je DIF u svemu tome,ni u finalu?...Lele majko...BRUKA.A vi- SVAKA CAST MOMCI.

Објављено: 21.04.2008 13:26 - ()


0
0
Jaoooo Milenkovicu cuo sam da si opet bio najgori ;)

Објављено: 20.04.2008 16:40 - ()


0
0
FON - jer to ono sto se ranije zvalo DIF pa je sada promenilo ime?

Објављено: 20.04.2008 01:33 - ()


0
0
Ekstra samo napred postacemo Harvard a ne FON jos polo da ubacimo, salu na stranu super ste! pozz

Објављено: 19.04.2008 06:41 - ()


0
0
To Guzoooooooooo...

Објављено: 19.04.2008 01:05 - ()


0
0
Svaka cast na uspehu. Samo tako nastavite. Navikli ste nas samo na prvo mesto koji god turnir se igra.

Објављено: 18.04.2008 23:38 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

17 + 1

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности