Кошаркаши Фон-а настављају са сјајним резултатима!На "Купу Филозофа", у конкуренцији осам најбољих екипа БУ-а, наша екипа је, по други пут за редом, освојила прво место, победивши у финалу екипу Правног факултета. Само дан касније, на интернационалном турниру БеСТ (Belgrade Sport Tournament), освојена је још једна златна медаља. Предвођени повратником у екипу, Војиславом Станојевићем, у финалној утакмици убедљиво је поражен Сингидунум 67:54 (45:25). Такође Филип Мићић, члан екипе ФОН-а (на слици), је проглашен за најбољег играча турнира!
Честитке кошаркашима!

Постави коментар