И још радних субота

// Категорије: Инфо |
У суботу 20.12.2008. године, одржаваће се настава по распореду за ПЕТАК.
Vi ljudi niste normalni. Zar ne vidite da su ucionice prazne i tokom radnih dana a kamoli subotom!!!!!!!!!!!!

Објављено: 18.12.2008 15:58 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

14 + 18

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности