Praksa u Pexim-u

// Категорије: Инфо |
Pexim Solutions позива све заинтересоване студенте на праксу на позицији Software Tester. У питању је тестирање софтвера и web клијената за e-banking. Циљ ове праксе је да се студенти упознају са мануелним начином тестирања software-a и начином израде аутоматизованог тестирања. Тестирање ће се углавном радити у Visual Studio-у, тако да је пожељно познавање истог као и познавање ASP.NET-а и(или) C#-a.
Након ове праксе могућа је и дуготрајна сарадња са овом фирмом.
Заинтересовани студенти могу да се пријаве на мејл: [email protected] у пријави навести и број индекса и годину студија. Пожељно је пријавити се до средине недеље јер ће крајем недеље у просторијама Pexim-а бити огранизована презентација и кратак тест, где ће заинтересовани моћи да чују нешто више о овој пракси. Након тога биће утврђени термини обављања праксе.
Pozdrav, osecam se duznim, da kao covek koji je organizovao akciju, dam korektnu informaciju oko prakse u Peximu. Dakle, u prvoj poruci ima istine, ali samo u domenu da zavrsavamo aplikaciju. Istina je da smo pri kraju izrade novog e-bank sistema, baziranog na integrisanim web servisima. Imao sam prilicno pozitivno iskustvo sa studntima/diplomcima sa FON-a, te smo uz potrebu za jos ljudi odlucili da ponudimo praksu kao mogucnost da se kroz praksu kandidatima ponudi eventulano stalno zaposlenje nakon prakse. Testiranje planirano za kandidate je bazirano iskljucivo na automatskim testovima radjenim u C#, a platforma na kojoj radjen sistem je VS2005 i SQL Server 2005. Da dodam da se odazvalo 30-ak ljudi. Srdacan pozrdav, Predrag Maricic

Објављено: 04.04.2008 12:10 - ()


0
0
nista posebno... mnogo su veliki, sto ti optrilike dodje, malo znanja. malo para. ovo mi se cini kao da zavrsavaju neku verziju programa (verovatno ono sto rade za komercijalnu banku) pa im sada trebaju likovi da klikcu po aplikaciji i unose brojeve. prilicno sam ubedjen da je to. to ti je ovo: manualno testiranje a ovo autmoatksi znaci da su vec testovi napisani samo treba da ih tih izvrsavas. sto ti je zestoko sranje. na kraju: prijavi se obavezno, to ti je lepa prilika da dobijes posao, dobro je za cv. mozda i nesto naucis. upoznaces ljude, videces sta ne zelis da radis :))

Објављено: 22.03.2008 00:45 - ()


0
0
e taj pexim...

Објављено: 20.03.2008 15:46 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

6 + 14

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности