Изашао је прелиминарни распоред испита за јунски рок и можете га преузети овде. Евентуалне примедбе доставити студенту продекану Марину Јовановићу до среде 21.05. Коначни распоред ће бити објављен у петак 23.05., а пријаве за рок ће бити могуће у току целе следеће седмице.
Preliminarni raspored za junski rok
@ss:
i ja sam ba tvojoj strani,
ovo nije normalno da do polovinie jula imamo ispite, ne mozemo ni na exit ni na more,
jer cemo vec morati da uchimo za septembarski rok, koji, btw pochne uvek polovinom avgusta, jea :udri:
Објављено: 21.05.2008 21:57 - ()
Raspored za drugu godinu (ISiT) je extra i nemojte nista menjati.
Објављено: 21.05.2008 21:31 - ()
Marketing 20/06/2008----09:00
Operaciona istraživanja 1 20/06/2008----09:00
Ova dva predmeta su u isto vreme i istog dana, najbolje bi bilo da se marketing za smer UK pomeri.
Објављено: 21.05.2008 19:18 - ()
Makar neko da je na mojoj strani :)...Ljudi ne radi se o odlaganju ispitnog roka,kao prvo u STATUTU pise da traje do 5 jula,meni nije jasno na koju foru to sme da se krsi,to je verovatno ilegalno,ali jbg...da zanemarimo statut,zasto rok ne bi mogao da traje od 10 juna do 10 jula,znaci trajao bi 3 dana manje...ko je ucio i ranije moze da da i 15 ispita za to vreme,a fora je sto ima debilcina,sto bi im odgovaralo da traje 3 meseca ispitni rok,makar zbog grize savesti da ubede sebe kako ce stici da nauce sve,a u stvari su kreteni kome ne bi ni ta tri meseca pomogla!
Објављено: 21.05.2008 15:14 - ()
pa treba da ih bude briga, ako tamo dolaze ljudi iz CELOG SVETA,
kao i toliko poznatih izvodjaca koje inace u zvotu neces imati prilike da vidis
Објављено: 21.05.2008 14:23 - ()
I ja planiram more tamo krajem jula, kad se zavrsi rok. Naravno da sam za to da pustim mozak na ispasu 10 dana, ali je apsurdno da trazim od faksa da odlozi najvazniji ispitni rok da bih ja mogao da se brckam koji dan ranije.
Ima li sigurne informacije o tome koliko ispita mogu da prijavim iz 3 semestra?
Објављено: 21.05.2008 12:32 - ()
[b]ali opet ce se naci neki degen koji ce to sve da poremeti radi exita i slicnih desavanja!!! Ko hoce nek ide na exit more isl sta tu ima da nam soli pamet...!!!!![/b]
Објављено: 20.05.2008 21:48 - ()
Ovaj raspored je po meni do sada NAJJBOLJI i uz jos neke male izmene bice jos bolji
Објављено: 20.05.2008 21:33 - ()
cekaj, jel vi ozbiljno mislite da fax zabole uvo sto vi hocete da idete na exit, mislim, sta je sa vasim mozgovima
Објављено: 20.05.2008 20:59 - ()
sasvim je normalno da covek zeli da ode na exit, a i na more!
zato i nismo upisali letnji kurs-normalno je da nam bar leto bude malo slobodno, kad i ovako svaki vikend imamo neko nadoknadjivanje ili kolokvijum!!
a drugo exit nije neki vashar ili grandov koncert sta god, nego dogadjanje na svetsko m nivou, oneki ljudi se odricu mora da bi mogli da idu, ali ne- pa nama rok traje i duze od exita!!
Објављено: 20.05.2008 19:51 - ()

Постави коментар