Preliminarni raspored za junski rok

// Категорије: Инфо |

Изашао је прелиминарни распоред испита за јунски рок и можете га преузети овде. Евентуалне примедбе доставити студенту продекану Марину Јовановићу до среде 21.05. Коначни распоред ће бити објављен у петак 23.05., а пријаве за рок ће бити могуће у току целе следеће седмице.

na: [email protected] :D :D :D

Објављено: 20.05.2008 19:28 - ()


0
0
[size=18][/size]na koji mail se salju primedbe na ispitni rok???

Објављено: 20.05.2008 19:02 - ()


0
0
Pa rok traje do 15 jula zar ne?

Објављено: 20.05.2008 18:21 - ()


0
0
Simulacije usmeni 11. jula. Kasno je bre ovo mnogo, da cekam mesec ipo dana samo za ovaj ispit.

Објављено: 20.05.2008 15:36 - ()


0
0
@sibljinanin janko Stvarno me interesuje sta face kao ti rade u svom zivotu pored fakulteta...da li ti je fax jedina stvar na koju mislis kad nemozes da odvojis 4 dana za exit i 10 za more....

Објављено: 20.05.2008 15:33 - ()


0
0
[color=darkred]@ss Ah pa ti bi josh na exit? Da ti nije malo puno? Ili ti mislish da si upisao neki letnji kurs kad si upisao fax? A sta je sa nama i ne znamo(jer ih naknadno dodaju i to 5og juna!! ) kad su nam ispiti u junu? [/color]

Објављено: 20.05.2008 15:07 - ()


0
0
Rok je kao prvo predug!Nije mi jasno zasto postoji statut ako se krsi...posto u statutu pise da rok traje do 5 jula...oni ga produzise do 15.Ima ljudi koji su planove napravili posle 10 jula i sad im ubacise ispite!Pogotovo sto zaista mnogo ljudi hoce da ide na exit i sad su blokirani sa ispitima!Mislim da bi bilo fer da rok traje od 10 juna do 10 jula.E da i proizvodni sistemi pismeni 14 jun,usmeni 14 jul...Znaci razlika izmedju recimo matematike pismenog i usmenog dela je 10 dana,koji je mnogo tezi ispit...a ovde stavili mesec dana,kakve su to gluposti?!!?!

Објављено: 20.05.2008 14:38 - ()


0
0
Numericka Analiza i Matematika 3 su istog dana, u isto vreme u istoj sali...Riiiiiight

Објављено: 20.05.2008 13:26 - ()


0
0
[size=18]A koja je ovo fora sa izbornim predmetima?? Saznajemo datume ispita 5 dana pre pochetka roka?!?!? Na sta to lichi???[/size]

Објављено: 20.05.2008 12:30 - ()


0
0
Koliko ispita moze da se prijavi iz 1. semestra za studente II godine u junsko? Cuo sam da nema ogranicenja na 1,kao sto je bilo

Објављено: 20.05.2008 07:02 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

5 + 16

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности