Izasli spiskovi studenata koji imaju uslov za smerove posle oktobra...

// Категорије: Инфо |

Изашли су спискови студената који су дали услов за упис у другу годину по смеровима после октобарског рока. Могућност да попуни комплетну квоту за сада има само смер Информациони системи и технологије.

Испод можете прочитати спискове по смеровима студената који су дали услов за упис друге године после октобарског рока.
Информациони системи и технологије
Менаџмент
Управљање квалитетом
Операциони менаџмент

pa dobro,ja sam ipak cula da ce mozda biti okt3.....ali nemoj da me drzis za rec :zbun:

Објављено: 22.10.2007 14:35 - ()


0
0
@milan ja prijatelju veceg optimistu da ne kazem nesto drugo,nisam video

Објављено: 22.10.2007 05:16 - ()


0
0
Da ne preterujes. Realno, zaista mi je zao za tvoju matu, ali to sto ti hoces 3 roka kada treba da bude 1 je zaista bezveze.

Објављено: 22.10.2007 02:15 - ()


0
0
da li neko zna da li ce biti oktobra 3 s obzirom da mi trebai matematika za uslov

Објављено: 21.10.2007 21:43 - ()


0
0
:cupavi: :udri: :zaljubljen: :stid: :durisha: :hvala: [b][/b]

Објављено: 21.10.2007 00:24 - ()


0
0
zanima me gde su oni spiskovi ljudi koji su dali uslov u septembru...preko njih moze da se uporedi ko bi gde...ili su namerno uklonjeni :ljutko:

Објављено: 20.10.2007 23:38 - ()


0
0
pa pazi, ako si na onom spisku bez obzira sto nisi u prvih 62 (ako si dao dakle uslov u oktobru) mislim da ces uci na isit, jer ima izvesna kolicina ljudi sa 60, 54 espb i sl koji mozda nece na isit, vec su cekali da daju npr ekonomiju da bi usli na me. verujem da ce uci skoro svi koji su na onom spisku. ako ne, sacekaj posle upisa, mislim da ce te pustiti na om ili kv, tako sam bar cula.

Објављено: 20.10.2007 22:34 - ()


0
0
STA SE DESAVA SA STUDENTIMA KOJI IMAJU USLOV SAMO ZA IS A KVOTA SE POPUNI??? DA LI POSTOJI MOGUCNOST UPISA NA BUDZET NEKOG DRUGOG SMERA BEZ USLOVNIH?! P.S.Valjda bi po pravilu oni koji imaju preko 37 bodova direktno idu na budzet,tako je po zakonu receno! :ljutko: :bljak: :(( :durisha: [size=18][/size]

Објављено: 20.10.2007 22:29 - ()


0
0
@hmmm odprilike tako. tako su radili ljudi prosle god koji nisu dali ekonomiju. upisali UK pa se na kraju semestra prebacili na ME i (valjda) vec u januaru polagali ispite iz ME. Opet kazem, tako su radili drugi, raspitajte se, ja vise od ovoga ne znam...

Објављено: 20.10.2007 22:14 - ()


0
0
kako to na kraju semestra? dolazis na predavanja informacionih, uslepujes se u neku grupu i kad prodju predavanja mozes da prijavis ispite koji se slusaju na isitu?

Објављено: 20.10.2007 22:09 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

14 + 2

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности