Novi raspored predavanja u zimskom semestru 2008 god.

// Категорије: Инфо |
Објављени су распореди одржавања наставе за зимски семестар 2008/09. школске године:
- распоред наставе за ПРВУ годину
- распоред наставе за ДРУГУ годину
- распоред наставе за ТРЕЋУ годину
- распоред наставе за ЧЕТВРТУ годину
 
Изашао је распоред за новембарски апсолвентски рок. Можете га преузети овде. Све сугестије можете послати студенту продекану Марину Јовановићу до 21. октобра до 12 часова.
Skinite raspored za novembar sa fonovog sajta, postavljen je datum za ispit ViS.

Објављено: 22.10.2008 14:06 - ()


0
0
ajde kad neko sazna sta je sa verovatnocom da napise ovde sta se desava

Објављено: 21.10.2008 23:33 - ()


0
0
Ja se izvinjavam, ali Verovatnoca i statistika su mi ispit iz trece godine... Prema tome fali u rasporedu i to je jedino sto mogu da prijavim u novembru!!! Bio bi totalni idiotizam da cekam januar da bih polagao poslednji ispit... :ljutko: :ljutko: :ljutko:

Објављено: 21.10.2008 14:23 - ()


0
0
Da li se to meni cini, ili nema verovatnoce i statistike u rasporedu za novembar?

Објављено: 20.10.2008 17:17 - ()


0
0
Pravo polaganja ispita u apsolventskim rokovima imaju samo apsolventi. Ispiti iz druge godine se ne mogu polagati u apsolventskim rokovima!!!

Објављено: 20.10.2008 15:23 - ()


0
0
ko moze da prijavljuje ispite u novembru,jel samo apsolventi ili?

Објављено: 20.10.2008 12:46 - ()


0
0
A ako nemam vezbe i predavanja iz nekog predmeta, kako se to onda polaze?

Објављено: 20.10.2008 12:07 - ()


0
0
Ekstra su linkovi...

Објављено: 20.10.2008 00:09 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

17 + 7

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности