Објављени су распореди одржавања наставе за зимски семестар 2008/09. школске године:- распоред наставе за ПРВУ годину
- распоред наставе за ДРУГУ годину
- распоред наставе за ТРЕЋУ годину
- распоред наставе за ЧЕТВРТУ годину
Изашао је распоред за новембарски апсолвентски рок. Можете га преузети овде. Све сугестије можете послати студенту продекану Марину Јовановићу до 21. октобра до 12 часова.

Постави коментар