Провера кандидата за улазак у ватерполо и пливачку екипу ФОН-а одржаће се у петак 24.10.2008. у термину од 12:15 до 13:15 на базену Бањица (улаз лево од Шкода Аута) у специјалном термину само за проверу кандидата.Сви кандидати морају да отпливају 50м у дисциплини по жељи, а они који желе да играју ватерполо морају да пливају краул. Свако ће имати максимално 2 мерења. Мушки кандидати се пресвлаче на трибинама, a за девојке је обезбеђена свлачионица.
Одмах по завршетку тестирања знаће се да ли сте у тиму или не.
Ове године норме су:
За мушкарце
30.99 за краул и делфин и
41.99 за прсно и леђно
За девојке је норма 59.99 у свим дисциплинама.
Скуп је од 12:00 до 12:25 на улазу у базен.
Обавезно је потврдити долазак на маил [email protected] и понети индекс као легитимацију.

Постави коментар