Први колоквијум из рачуноводства одржаће се у суботу, 22. новембра, с почетком у 15:00 часова!
За полагање првог колоквијума из рачуноводства неопходна Вам је хемијска оловка, дигитрон и индекс! За први колоквијум ћете добити радне свеске, пошто збирке из рачуноводства неће бити у скриптарници до петка.
Студенти који буду преписивали на колоквијуму (или којима буду нађене пушкице) неће имати право да полажу испит у јануарском испитном року!
РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗА И КОЛОКВИЈУМ ИЗ РАЧУНОВОДСТВА
Колоквијум из Рачуноводства
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!

Постави коментар