Рукометаши ФОН-а још увек владају Универзитетом!!!
У финалној утакмици лиге Универзитета у Београду, екипа ФОН-а у рукомету је победила своје колеге са Грађевинског факултета резултатом 24:20 и тиме опет узела титулу најбоље екипе Универзитета.
Победнички тим су сачињавали: Вујасиновић Милан, Дани Атила, Стојић Александар, Стевановић Душан, Ђукановић Младен, Маринковић Александар, Крстић Никола, Томашевић Стефан, Живковић Војин, Ивошевић Милош, Митић Стефан, Мектеровић Аљоша, Ђорђевић Игор, Мирковић Зоран. Тренер екипе је Лађаревић Милорад.
Честитке рукометашима!

Постави коментар