Rukometasi

// Категорије: Инфо |

Рукометаши ФОН-а још увек владају Универзитетом!!!

У финалној утакмици лиге Универзитета у Београду, екипа ФОН-а у рукомету је победила своје колеге са Грађевинског факултета резултатом 24:20 и тиме опет узела титулу најбоље екипе Универзитета.

Победнички тим су сачињавали: Вујасиновић Милан, Дани Атила, Стојић Александар,  Стевановић Душан, Ђукановић Младен, Маринковић Александар,  Крстић Никола, Томашевић Стефан,  Живковић Војин, Ивошевић Милош, Митић Стефан, Мектеровић Аљоша, Ђорђевић Игор,  Мирковић Зоран. Тренер екипе је Лађаревић Милорад.

Честитке рукометашима!

Koliko bolesnih mozgova!!! Odakle ti znas gde su bili rukometasi FON-a posle utakmice? To me bas zanima. Od svih ljudi sa spiska samo Comi nije bio u kafani posle tekme.(svedok sam toga) Svaka cast momcima sa gradjevine sto su alkoholicari, ali ne znam kakve to ima veze sa bilo cim? SVAKA CAST MOMCI!!!

Објављено: 25.04.2008 14:23 - ()


0
0
bio sam na tekmi, mogu samo da kazem da FON nema dusu!!!!!!Ovi momci sa gradjevine, prestavljaju skup alkoholicara, koji su se skupili i odigrali jako dobro!!!!Nakon tekme gradjevinari su kupili peceno prase i pivo, bilo je mnogo dobro, dok su fonove razmazene bebe verovatno otisle u Mc na burgere i pilece batake! Jebes takvo zlato! A one dve sudinice jesu mnogo zgodne, ali su verovatno i one dobile obecanje da ce dobiti po shejk od jagode za onako sramotno sudjenje na stetu gradjevine, ili mozda po stan u krugu dvojke, jer fon puca od para!!!!!!!!

Објављено: 24.04.2008 21:12 - ()


0
0
Majce Zmajce:))))))

Објављено: 23.04.2008 23:17 - ()


0
0
E,Marko da ti kazem, nemoj da lupas,da ti ne kazem vec nesto drugo....Nemas pojma koliko su se momci trudili...zato cuti,pametniji si....Gledala sam utakmicu i MOMCI BRAVO......

Објављено: 23.04.2008 22:10 - ()


0
0
Bravo miticu legendo!

Објављено: 23.04.2008 19:48 - ()


0
0
svaka cast momci!!! najaci ste!!! :yo:

Објављено: 22.04.2008 22:37 - ()


0
0
hehe,e Marko,Marko...pa ti si decko dilea...nemam nikakav komentar na tvoje glupe izjave...BRAVO RUKOMETASI,NAJJACI STE:))))

Објављено: 22.04.2008 19:56 - ()


0
0
a da li su BAŠ, baš svi sa spiska još uvek studenti FON-a?

Објављено: 22.04.2008 19:54 - ()


0
0
Da li je iko od vas pajsera dosao das gleda polufinale.....nije.Za to za namestanje utakmica bolje das cutite..... :cupavi:

Објављено: 22.04.2008 16:39 - ()


0
0
Ma to se u danasnje vreme zove: Sloboda govora :hvala: :hvala: :hvala:

Објављено: 22.04.2008 07:37 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

12 + 17

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности