Nintendo плаћа одштету

// Категорије: Инфо |
Nintendo ће морати да плати 21 милион долара на име одштете америчкој компанији Anascape. Суд је пресудио да је Nintendo злоупотребио 12 патената који су у власништву те компаније приликом дизајнирања GameCube, WaveBird и Wii Classic играчких контролера. Nintendo наводи да ће се жалити на одлуку суда. Интересантно је да је Anascape тужио и Microsoft, али су се те две фирме нагодиле вансудским путем, при чему детаљи споразума нису познати.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

14 + 14

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности