Overa semestra

// Kategorije: Info |

Počela je overa semestra koja će biti realizovana svakog radnog dana od 22.01. do 08.02. na šalteru br.2 Studentske službe, u periodu 11-13č.

ja nisam uradila pregled u prosle godine i prilikom overe me nijednom nista nisu pitali

Objavljeno: 25.01.2008 04:45 - ()


0
0
@ja mojne tu jekavicu...

Objavljeno: 24.01.2008 00:46 - ()


0
0
@ja naravno. svi moraju da overe semestar, osim apsolvenata, nezavisno od statusa. @angie samo index. to je u suštini formalnost. upišu ti nešto u index, tipa datum i tako to i lupe pečat. ;)

Objavljeno: 23.01.2008 18:53 - ()


0
0
Da li je potrebno nesto od dokumenata za overu?

Objavljeno: 23.01.2008 11:54 - ()


0
0
UPS! pardon, htjedoh reci trebam li ovjeravati ako sam obnovio godinu a na budzetu sam?

Objavljeno: 23.01.2008 10:51 - ()


0
0
ovjeravam li ako sam na budzetu?

Objavljeno: 23.01.2008 10:50 - ()


0
0
ovako, pregledi se vrshe 2 puta u toku studija. prvi pu pre overavanje semestra u prvoj, drugi put pre overavanja semestra u trecoj godini. tako da ti pregledi NE vazhe za drugu i chetvrtu godinu.... a SVI OSIM APSOLVENATA overavaju semestar!!! tachnije, to morash da odradish da bi mogao da polazhesh ispite iz sledeceg semestra...

Objavljeno: 22.01.2008 21:32 - ()


0
0
sta je overa semestra ?

Objavljeno: 22.01.2008 20:05 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

1 + 6

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti