Počela je overa semestra koja će biti realizovana svakog radnog dana od 22.01. do 08.02. na šalteru br.2 Studentske službe, u periodu 11-13č.
Overa semestra
ja nisam uradila pregled u prosle godine i prilikom overe me nijednom nista nisu pitali
Objavljeno: 25.01.2008 04:45 - ()
@ja
naravno. svi moraju da overe semestar, osim apsolvenata, nezavisno od statusa.
@angie
samo index. to je u suštini formalnost. upišu ti nešto u index, tipa datum i tako to i lupe pečat. ;)
Objavljeno: 23.01.2008 18:53 - ()
UPS! pardon, htjedoh reci trebam li ovjeravati ako sam obnovio godinu a na budzetu sam?
Objavljeno: 23.01.2008 10:51 - ()
ovako, pregledi se vrshe 2 puta u toku studija.
prvi pu pre overavanje semestra u prvoj, drugi put pre overavanja semestra u trecoj godini.
tako da ti pregledi NE vazhe za drugu i chetvrtu godinu....
a SVI OSIM APSOLVENATA overavaju semestar!!! tachnije, to morash da odradish da bi mogao da polazhesh ispite iz sledeceg semestra...
Objavljeno: 22.01.2008 21:32 - ()

Postavi komentar