Почела је овера семестра која ће бити реализована сваког радног дана од 22.01. до 08.02. на шалтеру бр.2 Студентске службе, у периоду 11-13ч.
Overa semestra
ja nisam uradila pregled u prosle godine i prilikom overe me nijednom nista nisu pitali
Објављено: 25.01.2008 04:45 - ()
@ja
naravno. svi moraju da overe semestar, osim apsolvenata, nezavisno od statusa.
@angie
samo index. to je u suštini formalnost. upišu ti nešto u index, tipa datum i tako to i lupe pečat. ;)
Објављено: 23.01.2008 18:53 - ()
UPS! pardon, htjedoh reci trebam li ovjeravati ako sam obnovio godinu a na budzetu sam?
Објављено: 23.01.2008 10:51 - ()
ovako, pregledi se vrshe 2 puta u toku studija.
prvi pu pre overavanje semestra u prvoj, drugi put pre overavanja semestra u trecoj godini.
tako da ti pregledi NE vazhe za drugu i chetvrtu godinu....
a SVI OSIM APSOLVENATA overavaju semestar!!! tachnije, to morash da odradish da bi mogao da polazhesh ispite iz sledeceg semestra...
Објављено: 22.01.2008 21:32 - ()

Постави коментар