Overa semestra

// Категорије: Инфо |

Почела је овера семестра која ће бити реализована сваког радног дана од 22.01. до 08.02. на шалтеру бр.2 Студентске службе, у периоду 11-13ч.

jel apsolventi overavaju semestar?

Објављено: 22.01.2008 19:15 - ()


0
0
jel bilo pregleda za drugu godinu? :zbun:

Објављено: 22.01.2008 18:44 - ()


0
0
ne da ce da smaraju nego ti nece overiti semestar! mada sam chuo da ima likova koji to nisu odradili a overili su!

Објављено: 22.01.2008 18:08 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

10 + 15

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности