Почела је овера семестра која ће бити реализована сваког радног дана од 22.01. до 08.02. на шалтеру бр.2 Студентске службе, у периоду 11-13ч.
Overa semestra
ne da ce da smaraju nego ti nece overiti semestar!
mada sam chuo da ima likova koji to nisu odradili a overili su!
Објављено: 22.01.2008 18:08 - ()

Постави коментар