FDN

// Категорије: Инфо |
Како Пушкице сазнају ФОН је добио оштру конкуренцију :-)
Недавно се, на за сада нама непознатој локацији, отворио нови факултет који, по квалитету наставе, односа према студентима, студентским службама ... (списак је подужи) парира ФОН-у. У којој мери Факултет ДЕЗОрганизационих Наука то ради? Просудите сами!
(обавезно укључите звучнике)
znaci vama ljudi nije dobro... sta se desava sa ljudima... probajte skroz da srozate ugled fakulteta... sve frik do frika.....

Објављено: 22.11.2007 23:13 - ()


0
0
Da nema svega ovoga na fonu ne bi ni oni stavljali na sajt... i posle kao treba da das 110.000 za FON ? Pa vidi sta je fakultet, ZIVEO FDN hahahahaa

Објављено: 22.11.2007 22:39 - ()


0
0
i ja razmisljam da se prebacim na FDN, oni bar ne idu subotom na predavanja... :yo:

Објављено: 22.11.2007 21:43 - ()


0
0
ja sam odusevljenja..... :lol: Imam pitanje: "Kako moze da se predje sa FON-a na FDN?" Uslovi su nekako privlacniji.....Bas brinete o studentima i krajnje ste iskreni...

Објављено: 22.11.2007 21:10 - ()


0
0
VRHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!! :) ali apsolutno tacno.... najvise mi se svideo test iz opste kulture!!!!! :) :) :)

Објављено: 22.11.2007 21:05 - ()


0
0
[size=24][/size] Svaka cast autorima ili autoru,ne znam vec....Bas sam se slatko nasmejao

Објављено: 22.11.2007 20:00 - ()


0
0
LEGENDE!!! Ali, "poligon Pasuljanske livade".. :lol: Svaka cast za ideju!!

Објављено: 22.11.2007 19:15 - ()


0
0
Adresa je Nezaslužnog Gradjanina bb, Niodaklevci, tj nije na nepoznatoj lokaciji. Ima i telefon ako niste sigurni gde je. Poz dekanu i osoblju.

Објављено: 22.11.2007 18:59 - ()


0
0
Sajt KIDA !!! SVaka cast !!! Samo tako nastavite ! A ovi sto govore da su autori jadni cutite i gledajte Velikog Brata !

Објављено: 22.11.2007 18:23 - ()


0
0
je super i jako je dobro odradjeno :cupavi: Nadam se samo da tvorci sajta nece osetiti gnev prozvane institucije :)

Објављено: 22.11.2007 17:14 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

14 + 19

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности