FDN

// Категорије: Инфо |
Како Пушкице сазнају ФОН је добио оштру конкуренцију :-)
Недавно се, на за сада нама непознатој локацији, отворио нови факултет који, по квалитету наставе, односа према студентима, студентским службама ... (списак је подужи) парира ФОН-у. У којој мери Факултет ДЕЗОрганизационих Наука то ради? Просудите сами!
(обавезно укључите звучнике)
:P :P :P tako je eeeeeeeeee!Stvarno ste likovi.[color=red]Jebi magare dok je u blatu[/color]

Објављено: 22.11.2007 12:30 - ()


0
0
:P :P :P tako je eeeeeeeeee!Stvarno ste likovi.[color=red]Jebi magare dok je u blatu[/color]

Објављено: 22.11.2007 12:30 - ()


0
0
HA HA HA HA ZNACI KOJI SU OVO KRALJEVI!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Објављено: 22.11.2007 12:11 - ()


0
0
Fora mozda nije losa, ali autor stvarno mora da se zapita od cega mu se sastoji njegov tuzan zivot kada provodi toliko vremena smisljajuci razne "senzacionalne" vesti

Објављено: 22.11.2007 11:44 - ()


0
0
[size=18]NIJE OVO KONKURENCIJA FON-U VEC ПУШКИЦАМА!!! [/size] ;) :yo: :yo: :yo:

Објављено: 22.11.2007 11:40 - ()


0
0
EXTRA! EXTRA! EXTRA! Mnogo mi se svidja. Super ste!

Објављено: 22.11.2007 11:25 - ()


0
0
Ne mogu da verujem kakvi KRETENI. Idite na visu elektrotehnicku pa da vidite sta je DEZORGANIZACIJA (i uozbiljite se malo, fora vam je trula)

Објављено: 22.11.2007 11:21 - ()


0
0
Laboratorija za igranje sa studentskim živcima organizuje seminar o novim načinima psihološkog ratovanja protiv studenata. Cena kursa će biti naknadno objavljenja a pravo prijavljivanja imaju svi profesori kao i asistenti svih fakulteta. :yo:

Објављено: 22.11.2007 09:46 - ()


0
0
Ja, student FDN, smatram da imam puno pravo da javno iskazem svoje misljenje o celoj situaciju. Sve je lepo predstavljeno izuzev izostavljenog onog momenta u studenskoj psihi, prouzrokovanog pretrpljenim emotivnim bolom usled celodnevnih dozivljaja na FDN, cekanju, i cekanju necega, trcanju, i cekanju pravih dezinformacija. Ljudi super ste :) SVaka cast

Објављено: 22.11.2007 06:09 - ()


0
0
eeeee ovo morate obavezno da pogledate :lol:

Објављено: 22.11.2007 03:05 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

17 + 5

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности