Predlog o otvaranju novog smera na FON-u

// Категорије: Инфо |
Како пушкице незванично сазнају, на данашњој седници Научно-Наставног Већа под једном од тачака, разматраће се заједнички предлог проф др Душана Старчевића и проф др Владана Девеџића о увођењу новог смера на ФОН-у који ће покривати област Софтверског инжењерства.
Наиме, на одсеку за ИС већ неколико година постоји замисао да се уведе овај смер, а повод за изношење предлога у овом тренутку је тај што се ФОН спрема за трећи круг акредитације у јуну и до тада мора послати спецификацију и сва неопходна документа о свим студијским програмима за чију дозволу извођења конкурише. Ту се могу наћи или не наћи садашњи програми који се изводе, али и увести неки нови.
Према Статуту Факултета и представници студената у НН Већу имају право дискусије и гласа по овом питању, али на основу тоталне незаинтересованости за учешће у раду овог тела, мале су шансе да ће и данас испунити то своје право и обавезу и узети учешће о одлуци овако важног питања за студенте и факултет у целини.
Да ли ће ФОН учврстити свој основ да буде класификован међу техничко-технолошке факултете или ће и даље за то и даље бити заслужна мањина смерова, сазнаћемо ускоро! Не мењајте канал...
PRIKLJUCHUJEM SE CHESTITKAMA!!! :) SVAKA CHAST, SAMO NAPRED!!! :)

Објављено: 23.04.2008 17:57 - ()


0
0
SVAKA CAST ZA IDEJU I INICIJATIVU!

Објављено: 23.04.2008 17:41 - ()


0
0
Moze kratak kurs iz menadzmenta 2-3 semestra. Ali jos jedan smer :))))) bilo bi malo previse. Moglo bi za promenu, nesto konkretno da pocne da se radi

Објављено: 23.04.2008 17:22 - ()


0
0
да је то одлична идеја

Објављено: 23.04.2008 17:20 - ()


0
0
Oni nisu dovoljno dobro organizovali postojece smerove,a hoce da uvedu novi.... gluposti

Објављено: 23.04.2008 16:33 - ()


0
0
Meni to nije ql uopste. Vise bih voleo da imamo joj jedan menadzment smer!

Објављено: 23.04.2008 16:09 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

19 + 20

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности