Pomeren ispit iz Teorije verovatnoce

// Категорије: Инфо |

Како Пушкице незванично сазнају испит из Теорије вероватноће у априлском (фебруарском) року биће померен са 09. фебруара на 13. фебруар.

Допунски термин за полагање Социологије у јануарском року заказан је за 30. јануар са почетком у 9 часова у сали 100.

za verovatnocu!

Објављено: 26.01.2008 16:48 - ()


0
0
i naravno ponovo MATEMATIKA2 i VEROVATNOCA istog dana!!!!!

Објављено: 26.01.2008 02:52 - ()


0
0
Ovo samo pokazuje kako moze mnogo toga da se uradi kada se izvrsi malo veci pritisak. Da smo samo malo slozniji mogli bismo mi njih da vrtimo, kao sto oni nas sad vrte. Ipak su oni tu zbog nas, a ne mi zbog njih, pa bi bilo u redu da se mi pitamo pre bilo kakve njihove odluke. Marine, svaka cast na ovome, ali mislim da tu moze mnogo vise toga da se uradi.

Објављено: 25.01.2008 23:31 - ()


0
0
Sta bravo za Marina? 4 dana razlike izmedju rokova i on se ovde ponosi odlaganjem 2 ispita 13.2. (znam sta pricam i onaj raspored o odlozenim ispitima uporedite sa konacnim februarom pa cete videti). ajde odozi rok za 7 dana pa cu ti se licno izivini i pohvaliti. Ovako mozes slobodno da se vratis menju obicne studente i prepusti mesto nekome ko ce nesto da uradi. Milana su smenili zato sto se bunio, na Matricevu inicijativu (pusti pricu o dobrovoljnom povlacenju). a ti? TI ces da napredujes na racum uvlacenje i cutanja. Buni se! Reci da ne moze april u februaru! Reci da treba barem 10 dana pauze izmedju rokova. Nesto promeni.

Објављено: 25.01.2008 19:48 - ()


0
0
Nema na cemu kolege, ali opet, naravno... nikada se sve zelje ne mogu ispuniti. Pozdrav

Објављено: 25.01.2008 17:37 - ()


0
0
puu mene bas nervira sto su pomerili, da su se bar ranije setili.. ja nisam izasla na matu sad jer bih kao u februaru imala vise vremena da spremim, a sta cu sad imati, 2 dana.. kako me iritira kad tako na kraju pomere neki ispit i poremete mi sve planove!!!

Објављено: 25.01.2008 14:55 - ()


0
0
Pa da ga nismo pljuvali, ne bi nam pomerili verovatnoću. ;) Morali smo malo da ga poguramo, stimulišemo da se izbori za naše interese. :D

Објављено: 25.01.2008 14:40 - ()


0
0
...a pljuvali ga do juce!

Објављено: 25.01.2008 14:21 - ()


0
0
zahvaljujem se studentu prodekanu,ako je on zasluzan za pomeranje ispita

Објављено: 25.01.2008 00:38 - ()


0
0
Bravo za studenta prodekana :hvala: :yo: :hvala:

Објављено: 24.01.2008 22:52 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

17 + 10

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности