Finesa

// Категорије: Инфо |

AIESEC и FINESA, у уторак 25. Марта у 14 часова на ФОН-у у сали 100, организују уводна предавања за семинаре:
Бриљантно учење, Брзо читање, Савршено памћење, Мапе ума, Принципи успеха.

Mislim da ste svi vi malo ljubomorni na VIPOVCE.....[color=red][/color][color=red][/color][size=18][/size][size=12][/size][size=18][/size]

Објављено: 01.04.2008 01:56 - ()


0
0
Pa, dobro...ukusi su razliciti. Ne mora sve svima da se svidja. Ne vidim razlog za ovakvim komentarima. Uostalom, to su neke opste stvari koje mogu samo da ti pomognu ukoliko si student! Ako neko ne vidi korist od toga, njegova stvar.

Објављено: 27.03.2008 18:47 - ()


0
0
Isao sam da slusam i bas je SRANJEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!

Објављено: 27.03.2008 14:34 - ()


0
0
Neverovatno kako fonovci umeju da pokazu neopisivu neinformisanost... i nedostatak pameti, kad smo vec kod toga... :udri: :udri: Apsolvent FON-a :P

Објављено: 26.03.2008 22:13 - ()


0
0
Sekta sa puno para

Објављено: 26.03.2008 14:58 - ()


0
0
A zasto mislis da je sranje? Da li si isao da slusas mozda? Mislis da ti je komentar mnogo pametan?

Објављено: 26.03.2008 12:51 - ()


0
0
Ma, to je veeeeelikooooo SRANJE!!!

Објављено: 25.03.2008 22:50 - ()


0
0
Ma to mora da je neka sekta... :yo:

Објављено: 25.03.2008 11:39 - ()


0
0
Ja se grozim ovakvih stvari...

Објављено: 25.03.2008 04:24 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

5 + 7

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности