Menadžerijada 2008.

// Категорије: Инфо |
Извештај са менаџеријаде:
Завршена је и Менаџеријада 2008. а из Будве нам стиже доста похвала које по небројени пут, величају нашу, далеко познату, катедру за Физичко Васпитање.
Шалу на страну, наши спортисти нас ни овај пут нису изневерили и постигли су завидне резултате:
 - Тенис (женски) прво и друго
 - Тенис (мушки) треће место
 - Кошарка прво место
 - Фудбал прво место
 - Одбојка (женска) прво место
 - Одбојка (мушка) треће место
 - Шах прво и друго место
Једино стонотенисери нису успели да освоје неко од прва 3 места, али надамо се да ће постићи боље резултате следеће године.
Како ФОН ипак није спортски факултет, тамичио се и у знању, а ни на тим пољима нас наши студенти нису изневерили и постигнути су следећи резултати:
 - Дебата прво место
 - Case прво место
 - Квиз знања друго место
Посебно бисмо желели да похвалимо групу студената која се такмичила на Квизу знања, јер (како сазнајемо из извора блиских ПентаФОН-у) су дотични студенти тек на другој години, а већ су постигли завидне резултате. Све похвале!
Честитке заслужено иду и организационом тиму, који се успешно изборио са колосалним задатком координације целе манифестације.
На жалост, да све не може да прође глатко, потврдила је Железница Србије, која је наше студенте враћала читава 23 сата, тако да су сви учесници добили једну ноћ гратис! Такође особље хотела у коме су студенти били смештени, из године у годину, инсистира на остављању личних карата учесника, тако да се увек праве гужве на пријављивању и одјави из хотела. Било је и других, ситнијих, пропуста, на које организациони тим можда јесте могао утицати, али то све није ускраћивало студенте за леп провод.
Upravu si. Ja sam budala sto se cimam oko ovoga... Pozdrav

Објављено: 27.05.2008 21:00 - ()


0
0
decko, oodlican si ti ko na mesecu da zivis..

Објављено: 27.05.2008 06:20 - ()


0
0
A onaj lik sto se drao svakih 10 min SABRINAAAAAAAAAAAA!!!! :lol: :lol:

Објављено: 27.05.2008 02:18 - ()


0
0
Ok trazis opravdanja u drugima to je skroz ok,tako tipicno . Sutra kad budes radio neki odgovoran posao u odgovornoj firmi (privatnoj),samo A da kazes da pokusas posle neuspeha da se izvuces dobices otkaz. Al ti to neznas posto nikad nista nisi ni radio,to ti je taj komunisticki mentalitet. [b]STO FON NE TUZI ZELEZNICU (ILI BILO KOGA JB MI SE) I NE VRATI NAM ONE PARE ZA PREVOZ?[/b] oK NISTE VI KRIVI,AL KO JE KRIV?Eto a nama pare natrag.

Објављено: 27.05.2008 00:57 - ()


0
0
volim kad se javi ovako neko pametan ko iz svoje fotelje sedi i deli packe drugima a verovatno nije sposoban da organizuje ni veceru.. dakle kako ti mislis da je iko od organizacije mogao da utice na: 1. brzinu voza 2. cinjenicu da JP `Zeleznice Srbije` vrsi rad na delu pruge Uzice-Beograd i da je taj deo pruge delimicno zatvoren i van upotrebe i da postoji ili opcija autobus(sto nam je receno da je nemoguce organizovati za vise od 300 ljudi a nas je bilo 500) ili okolo oko kraljeva 3. cinjenicu da je deo pruge oko kraljeva u izuzetno losem stanju i da zbog bezbednosti voz ne sme da ide preko 30-40 na sata 4. cinjenicu da je crkla lokomotiva 5. cinjenicu da je vagonu pre samog belog polja pukla neka sajla i da su morali da ga izbace iz kompozicije i sklone da se ne bi otkacio u toku puta i da se ne bi desila neka katastrofa nedaj Boze 6. cinjenicu da su ljudi iz ZTP i ZCG idioti koji stalno prebacuju probleme jedni na druge znaci nemoj lupati gluposti..organizacija je bila odlicna i na najvisem mogucem nivou od pocetka do kraja..svi problemi koji su nastali idu na racun zeleznice sto se tice ukrcavanja opet greska zeleznice - vagoni su bili otkljucani i masa je navalila bez pardona i bez kontrole..a stvati nisu mogle ici tako.. mada verujem da bi se medju takvima kao sto si ti nasao neko ko bi koordinisao ulazak 500 ljudi u voz za 10 minuta. evo sl godine se prijavi da budes vodja puta i koordinator za prevoz.cekaju na tebe.. Ljudima je bilo lepo, super su se proveli, takmicenja su isla po planu i generalno je bilo sve ok.vidimo se sledece godine ;) a kome se ne svidja ne mora da dolazi

Објављено: 27.05.2008 00:50 - ()


0
0
xexexee.... da znaš jeeeee, lepo rečeno, PODRUMIJADA za PAORE i ostale mentole... :cupavi: :cupavi:

Објављено: 26.05.2008 21:31 - ()


0
0
Keva ti je paprikar!

Објављено: 26.05.2008 17:58 - ()


0
0
Pozdrav svim slepcima koji su bili na menadžerijadi..... HAAAAAAAAhaha, najjaci ste Ne verujem koja SHITina, na šta vi bacate vaše male uštedjevine... aaaaaaaaaaaahaha pajseri... mada, opet, kad pogledaš, PAORIMA tj. PAPRIKARIMA, posle oranja njiva u selima iz kojih su dopuzili u BG, ova podrumijada predstavlja vrlo lepo iskustvo, tačnije sličan sličnog nađe i onda uživancija, kad si idiJot sa idiJotima ti je super..... aaaaaaaaahahaha..... boze koje VUNE........

Објављено: 26.05.2008 04:25 - ()


0
0
Iskreno,tamo je bilo ok. Medjutim: -"ukrcavanje" u voz na pocetku -kretanje iz hotela + 23 sata je bilo strasno A nije kriva zeleznica,posto nisu SVI vozovi tako sporo isli. Drug je isao drugim vozom i redovno stigao kad je i trebao. Jednostavno ljudi uvek traze drugog krivca,al cinjenica je da su organizatori bili nesposobni da organizuju put kako treba. I treba biti covek i priznati to. [b]Nije lako organizovati tako nesto?[/b] Pa izvinite sto se hvatate necega sto ne umete da uradite,ima dosta sposobnih ljudi na ovom fakultetu. U svakom slucaju ne treba zanemariti uspehe sportista itd. ALI NE TREBA ZATVARATI OCI PRED OCIGLEDNOM SRAMOTOM I NESPOSOBNOSCU ODREDJENOG SLOJA LJUDI. Ili je neko trebao za onih 23 sata da umre da bi se nesto reklo o tome? I vi pricate nesto o EU nekim integracijama napretku itd? Kad mi na ovom fakultetu koji se bavi organizacijom nemozemo da organizujemo jedam obican put vozom EJ? :) Eto iskreno se nadam da ce ovaj komentar biti vidljiv,posto je stvarno iskren i realan.

Објављено: 26.05.2008 02:53 - ()


0
0
KARAMELAAAAAAAAAAA! glavna scena je izvalite se na plazi, samo odjednom neki fonovac drekne: KARAMELAAAAAAAAAAAAA! :D

Објављено: 25.05.2008 20:54 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

2 + 5

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности