Konacni raspored ispita za septembar
vau,bice ovo zeznuti rokovi blago onom ko je u junu uhvatio uslov pa ne mora da se cima oko togo....Nadam se da cu i uhvatiti u junu :P :P :D
Објављено: 28.06.2008 06:16 - ()
Koji su ovo debili. Razlike izmedju pismenog i usmenog za neke ispite, npr. Operaciona istrazivanja 2 i Teorija verovatnoce, je 7 dana. A njima treba samo 7 dana da pregledaju pismene zadatke i to kada se potrude. :((
Објављено: 27.06.2008 02:56 - ()
Ortak mi kaze da na ETF-u septembar krece od 17. avgusta, a josh im traje junski :bljak:
Објављено: 27.06.2008 02:24 - ()
Mislim da bi jedino resenje bilo uvodjenje dva termina za polaganje svakog ili bar nekih ispita, kao sto vec postoji na nekim fakultetima. I sto malo ne razvukose ovaj septembar, bice oktobar 2 krajem septembra =P
Објављено: 26.06.2008 16:15 - ()
Nisam verovala da ce Marin ista promeniti, jer kada sam mu pisala molbu za junski rok, gde sam skoro dan za danom imala sve ispite, nista nije uradio.
Ali sada je uspeo ponovo sve da upropasti.
On ume da pomera samo ono sto je dobro.
Објављено: 26.06.2008 15:25 - ()
pa vidim, ni meni se ne svidja uopste novi raspored ali sta cu.. a verovatno su za to zasluzni neki koji su pisali molbe marinu da se neki ispiti pomere.. trebalo je i ja da pisem molbu da raspored ostane isti..
Објављено: 26.06.2008 15:08 - ()
A vidish li ti ovaj debilizam? Mogli su sve u jedan dan da stave kad nam nishta ne valja, shta ih boli patka :udri:
Објављено: 26.06.2008 04:21 - ()


Oбјављен је КОНАЧНИ распоред испита за септембарски испитни рок. Можете га преузети
Постави коментар