Konacni raspored ispita za septembar

// Категорије: Инфо |
Oбјављен је КОНАЧНИ распоред испита за септембарски испитни рок. Можете га преузети овде.
 
Bravo Janko, stvarno bi mogao nekad nesto da uradi pa valjda je student prodekan, ovaj raspored je katastrofa, umesto da produze period izmedju pismenog i usmenog iz tv oni su ga skratili! blago receno-uzas!!!!!!

Објављено: 25.06.2008 03:22 - ()


0
0
[size=18][color=red]Marine, ubij se!!! Uradi bre nekada nesto za studente, a ne samo za sebe uvlaceci se Nevenki,Miliji i kucnom prijatelju Marticu![/color][/size]

Објављено: 25.06.2008 01:32 - ()


0
0
Ko li samo pravi ovaj raspored i ko li mu placa za to? :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:

Објављено: 24.06.2008 22:44 - ()


0
0
ma jaoooo...opet skracuju ljudima letnji odmor !!!! na kraju ce prvi ispit staviti pocetkom avgusta, pa da se svi zajedno kuvamo celo leto u BG-u !!!!!

Објављено: 24.06.2008 22:30 - ()


0
0
Ako ti je rodjendan 24. avgusta... :cool:

Објављено: 24.06.2008 22:14 - ()


0
0
nnoooooooo ispit na rodjendan :udri: :(( :udri: :(( :udri: :((

Објављено: 24.06.2008 20:38 - ()


0
0
i da, naravno, konacni raspored gori od preliminarnog! strasno :udri:

Објављено: 24.06.2008 20:01 - ()


0
0
[b]u pravu je Marina!!! ko polozi pismeni iz verovatnoce moze da izadje na pismeni iz statistike...samo sto dok ne polozi usmeni iz verovatnoce ne moze da izadje na usmeni iz statistike... 100% informacija![/b]

Објављено: 24.06.2008 19:59 - ()


0
0
Kako to Marina. Jer si sigurna u to. Onda ispada da se izadje na statistiku, a da nije polozena ver. Zasto nisu lepo ostavili preliminarni raspored, bio je bolji bar sto se tice verovatnoce.

Објављено: 24.06.2008 18:43 - ()


0
0
Profesorka je rekla da moze ako se polozi pismeni iz tv u jednom roku, da se polaze pismeni iz statistike u istom roku...samo sad ne znam koliko ce im trebati da pregledaju :)

Објављено: 24.06.2008 18:02 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

20 + 17

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности