Nema vise mesta na smeru IS...

// Категорије: Инфо |

Како сазнајемо, после данашњег уписа у другу годину студената који су дали услов у Октобарском року, попуњена су сва места само за смер Информациони системи и технологије.

^Da, ali sta cemo mi koji smo dali uslov samo za ISiT...obnavljamo ili?

Објављено: 26.10.2007 12:00 - ()


0
0
Ljudi opustite se. Bitno je da smo mi dali uslov a sad sto je zeljeni smer popunjen to i nije neki problem. Presaltamo se u januaru i bog da nas vidi. )))

Објављено: 26.10.2007 06:50 - ()


0
0
Kako sam ja cuo, prebacivanje je moguce tek na kraju zimskog semestra. Ali pitacu u studentskoj sluzbi da se uverim.

Објављено: 26.10.2007 04:35 - ()


0
0
Ljudi recite mi jel za prelazak na smer isit potrebno da se izbleji na nekom drugom smeru zimski semestar pa onda pokrenuti postupak ili moze to odma po upisu?

Објављено: 26.10.2007 02:25 - ()


0
0
a koliko je mesta ostalo za ostale smerove?

Објављено: 25.10.2007 23:13 - ()


0
0
pa da, ali posle se popunila lista onima koji su bili ispod crte

Објављено: 25.10.2007 22:03 - ()


0
0
juce na prozivci su rekli da ima jos 14 mesta na informacionim..

Објављено: 25.10.2007 20:52 - ()


0
0
Ljudi mislim da jos uvek ima nade za isit. Ljudi se stalno prebacuju tako da moze jos svasta da bude.

Објављено: 25.10.2007 17:33 - ()


0
0
Uh pa to nije losa stvar ali idalje je pitanje da li ce biti mesta za sve koji su dali uslov...nadam se da hoce. Kada cemo znati to...verovatno u petak

Објављено: 25.10.2007 15:53 - ()


0
0
A sta je sa nama koji smo dali uslov u oktobru 2 samo za taj smer?

Објављено: 25.10.2007 15:44 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

18 + 5

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности