Nema vise mesta na smeru IS...

// Категорије: Инфо |

Како сазнајемо, после данашњег уписа у другу годину студената који су дали услов у Октобарском року, попуњена су сва места само за смер Информациони системи и технологије.

Dou!!!

Објављено: 25.10.2007 12:22 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

18 + 18

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности