Objavljeni termin za upis posle Okt2...

// Категорије: Инфо |

Објављени су термини уписа године за студенте који су услов стекли у Октобру 2.

Друга година - Субoта, 27.10., ранг листа и распоред уписа биће објављени у петак, 26.10.;
Трећа година - Четвртак, 25.10.;
Четврта година - Петак, 26.10.;

 

Не постоји информација од када и до када траје упис у току дана, па предпостављамо да је у термину рада Студентске службе(од 11-13).

A je li ostalo mesta za menadzment za subotu (koje dao uslov u okt2)?

Објављено: 25.10.2007 00:13 - ()


0
0
@OverLord : Zao mi je ali nije ostalo ni jedno slobodno mesto za upis ISiT jer sam ja bila na prozivci ispod crte i poslednja mesta koja su ostala su popunjena u oktobru,cak ih je dvoje ostalo ne upisano koji su stekli uslov u oktobru. :bljak:

Објављено: 24.10.2007 23:13 - ()


0
0
Male su shanse. Ali da ipak pitam. Da li je ostalo mesta na ISiT-u?

Објављено: 24.10.2007 20:44 - ()


0
0
:D he, he..

Објављено: 24.10.2007 19:23 - ()


0
0
a kompezacija?

Објављено: 24.10.2007 19:21 - ()


0
0
A koji su termini obnove ?

Објављено: 24.10.2007 18:51 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

14 + 6

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности