Problem sa pomeranjem Upravljackog racunovoestva...

// Категорије: Инфо |
Како сазнајемо од студената треће године, термин колоквијума из предмета Управљачко рачуноводство је изненада померен са 11. јануара на 3. и 4. јануар.
Шта је узроковало овако незгодну одлуку тима са предмета Управљачко рачуноводство нисмо успели да сазнамо. Очекујемо реакцију Студента продекана и Студентског парламента, како би студенти који нису из Београда провели Новогодишње и Божићне празнике са својим укућанима.
finansije.fon.bg.ac.yu 24.12.2007.

Објављено: 25.12.2007 01:49 - ()


0
0
Stefane, u petak na poslednjim vezbama je receno da ce kolokvijum biti 3 i 4 da bi posle 11 i 12 mogli ' da zakljucujemo ocene'. Na sajtu jos nisu promenili

Објављено: 25.12.2007 01:46 - ()


0
0
Bez panike! Samo opusteno...

Објављено: 25.12.2007 01:22 - ()


0
0
Puslkice, puskice... Gresite! "Treći kolokvijum iz Upravljačkog računovodstva NEĆE biti održan 3. i 4. januara 2007. već u drugoj sedmici januara." Ovo je informacija sa sajta finansije.fon.bg.ac.yu

Објављено: 25.12.2007 01:22 - ()


0
0
Da li je uopste moguce da se ide na fakultet 3.,4. i 5. (kao radna subota),zasto nam onda uopste zele srecne novogodisnje praznike na sajtu fakulteta-kakva ironija!!!!!

Објављено: 24.12.2007 21:39 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

15 + 17

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности