Такмичење за Мис остало без прве фавориткиње

// Категорије: Инфо |

Такмичење за Мис је остало без прве фавориткиње. Наиме, Татјана Ивановић нас је контактирала и замолила нас да њено име уклонимо из анкете, као и све коментаре везано за њено име из нама непознатих разлога.

Овога пута ћемо поштовати њену приватност (мада колико неко може сачувати ту приватност уколико има налог на некој светски популарној социјалној мрежи) и избрисаћемо све кометаре из претходне вести за која се односи на акцију "Лепота са катедре", а да се помиње име асистенткиње.

Pa sta ako je htela da bude izbacena njena slika. I ja sam "teo da postanem kapetan na belu ladju, ali moja ladja je potonula :)

Објављено: 25.12.2008 18:12 - ()


0
0
A kod orlica tesko dobiti 10ku. ;)

Објављено: 25.12.2008 13:11 - ()


0
0
ahahha. Eh da je samo jedan clan puskica dobio 10. vec je svima prepravljena ocena na 10. Mito i korupcija! :) ahhahhah :lol: :lol: :lol: :lol:

Објављено: 25.12.2008 13:10 - ()


0
0
Mora da je neko sa puskica dobio ocenu iz HR, da bi se ovo odradilo.... tako sve funkcionishe, usluga za uslugu... Tatijana zadrzi decka, neko sa puskica 10 iz HR i posao cveta

Објављено: 25.12.2008 12:01 - ()


0
0
neka se iskljuci iz takmicenja,ali koja god pobedila za vecinu ce biti druga :D

Објављено: 24.12.2008 23:08 - ()


0
0
šta je slušate onda, zamoli vas i vi odmah liži tabane, pa šta ako želi da je skinete sa te liste ? Vratite je nazad nek se puši

Објављено: 24.12.2008 21:53 - ()


1
0
E jel mogu ja da vas zamolim, da sklonite sa sajta ovu rubriku pitajte... bash su mi smeshni ovi likovi ovde... I recite mi kada ce muzicke zelje???

Објављено: 24.12.2008 21:43 - ()


0
0
Brisu se komentari zato sto nas je asistentkinja zamolila. I napisali smo cemo brisati komentare vezene za Miss ali posle... :))) kud koji mili moji

Објављено: 24.12.2008 20:58 - ()


0
0
Stvarno puskice.... sta vam se to zove... otkinete se kada vas asistenti kontaktiraju da skidate slike... i brze bolje potrcite... a ne dozvoljavate studentima da ovde otvoreno pisu... SRAMOTA....

Објављено: 24.12.2008 20:34 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

17 + 17

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности