Такмичење за Мис остало без прве фавориткиње

// Категорије: Инфо |

Такмичење за Мис је остало без прве фавориткиње. Наиме, Татјана Ивановић нас је контактирала и замолила нас да њено име уклонимо из анкете, као и све коментаре везано за њено име из нама непознатих разлога.

Овога пута ћемо поштовати њену приватност (мада колико неко може сачувати ту приватност уколико има налог на некој светски популарној социјалној мрежи) и избрисаћемо све кометаре из претходне вести за која се односи на акцију "Лепота са катедре", а да се помиње име асистенткиње.

prestanite da brišete komentare više, koji je vaš problem ? ne sme čovek više ni da bude direktan

Објављено: 24.12.2008 20:18 - ()


0
0
ehhh... asistent na fakultetu, treba da ima neki autoritet, a decko joj zabranio da bude miss fone... qqquuuuuu.... razocaran sam

Објављено: 24.12.2008 16:37 - ()


0
0
Ma verovatno je decko popizdeo kada je video, pa je morala da se povuce :) tako je to kada je decko ljubomoran :)

Објављено: 24.12.2008 14:45 - ()


0
0
E baš me razočarala, aimao sam visoko mišljenje o njoj... šteta... :(

Објављено: 24.12.2008 14:02 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

11 + 18

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности