Izasao konacni raspored za januar 2008

// Kategorije: Info |

Izašao je konačan raspored ispita za januarski rok.

Skandal! Kako nam javljaju saradnici sa druge godine napravljen je veliki propust u rasporedu. U istom danu su dva ispita iz iste godine, iz istog semestra. Održavaju se razmaku od 30 minuta.

Naime, Teorija verovatnoće i Arhitektura računara i operativni sistemi se održavaju 19.01.2008.godine.
Teorija verovatnoće je planirana izlaskom prvih petlova u zimskom periodu od 8:00 časova i traje 3 sata.
AROS počinje u 11:30 časova, tako da će studenti jedva stići da se osveže od prethodnog ispita.

Da li će i posle ovog propusta reagovati Uprava fakulteta i Student prodekan i promeniti ovu sramotu ostaje da vidimo, a Puškice Vama koji izlazite na oba ispita predlaže da se, ako možete, naspavate te noći i naoružate čokoladicama (povećavaju koncentraciju)

Pa i jeste vracen :lol:

Objavljeno: 27.12.2007 01:00 - ()


0
0
ma milina, samo jos da jave da je februar vracen i odoh na fax da se svima najeb.. keve

Objavljeno: 26.12.2007 21:41 - ()


0
0
[size=24]JAK SKANDAL!!!! AJDE NE KENJAJTE VISE!!!! [/size] :D

Objavljeno: 26.12.2007 13:40 - ()


0
0
Meni odgovara raspored :yo: , ali gledam tako neke druge ispite i njihov raspored, uzas... :zbun:

Objavljeno: 26.12.2007 13:22 - ()


0
0
Sta ste skocili na stud.prodekana. pa decko je tek dva meseca na funkciji treba malo vremena da se uhoda iskulirajte... koliko sam ja cuo doci ce do pomeranja ta dva ispita koja se poklapaju.

Objavljeno: 26.12.2007 12:12 - ()


0
0
[color=red][/color][size=18][/size]Marine, ti si car!!! Nista ti ne mogu ljubomorni ljudi i neradnici!!! Samo tako nastavi!!!

Objavljeno: 26.12.2007 07:11 - ()


0
0
Kad sam procitao zamalo da se iznerviram ali sam se onda setio A DA JA SAM NA FAKULTETU ORGAONIZACIONIH NAUKA:D

Objavljeno: 26.12.2007 03:31 - ()


0
0
Sto se tice druge godine dobro su odradili raspored, jedini problem je sto nam je Mata 3 i Verovatnoca isti dan u isto vreme sto je teoretski ne izvodljivo tako da se ne cimam oko toga jer ce morati da promene to.....jbg ne moze polovina mene da ode na matu a druga polovina na verovatnocu.... :P :D

Objavljeno: 26.12.2007 02:12 - ()


0
0
Ne znate vi sta je strasno! Bas lepo sto mi se sve preklapa,imam zajedno ispit sa ispitom nego mi nikako nije jasno kako moze da im se desi da ispit koji ima i pismeni i usmeni na rasporedu ima samo usmeni ili samo pismeni to mi se dogadja u 2 predmeta, Poslovni informacioni sistemi i Metode i tehnike upravljanja kvalitetom! Oni jednostavno ne znaju ni kako se polazu ispiti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Objavljeno: 26.12.2007 00:57 - ()


0
0
:udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:

Objavljeno: 25.12.2007 21:10 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

7 + 1

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti