Изашао је коначан распоред испита за јануарски рок.
Скандал! Како нам јављају сарадници са друге године направљен је велики пропуст у распореду. У истом дану су два испита из исте године, из истог семестра. Одржавају се размаку од 30 минута.
Наиме, Теорија вероватноће и Архитектура рачунара и оперативни системи се одржавају 19.01.2008.године.
Теорија вероватноће је планирана изласком првих петлова у зимском периоду од 8:00 часова и траје 3 сата.
АРОС почиње у 11:30 часова, тако да ће студенти једва стићи да се освеже од претходног испита.
Да ли ће и после овог пропуста реаговати Управа факултета и Студент продекан и променити ову срамоту остаје да видимо, а Пушкице Вама који излазите на оба испита предлаже да се, ако можете, наспавате те ноћи и наоружате чоколадицама (повећавају концентрацију)

Постави коментар