Izasao konacni raspored za januar 2008

// Категорије: Инфо |

Изашао је коначан распоред испита за јануарски рок.

Скандал! Како нам јављају сарадници са друге године направљен је велики пропуст у распореду. У истом дану су два испита из исте године, из истог семестра. Одржавају се размаку од 30 минута.

Наиме, Теорија вероватноће и Архитектура рачунара и оперативни системи се одржавају 19.01.2008.године.
Теорија вероватноће је планирана изласком првих петлова у зимском периоду од 8:00 часова и траје 3 сата.
АРОС почиње у 11:30 часова, тако да ће студенти једва стићи да се освеже од претходног испита.

Да ли ће и после овог пропуста реаговати Управа факултета и Студент продекан и променити ову срамоту остаје да видимо, а Пушкице Вама који излазите на оба испита предлаже да се, ако можете, наспавате те ноћи и наоружате чоколадицама (повећавају концентрацију)

ma @#$%^ ti ja one koji su pravili raspored! Gde je stud. prodekan sada? sta bi od dogovora s milijom? sta ste vi to lepo dogovorili? svati dan polazem ispit? ludilo!!! sto se ne produzi rok? u cemu je fora?

Објављено: 25.12.2007 19:50 - ()


0
0
A tek sto se preklapaju ispiti koji nisu iz istog semestra, tipa ekonomika i mata 1.

Објављено: 25.12.2007 16:48 - ()


0
0
care :yo: :yo: :yo: :yo: :yo: :yo: :yo: :yo: :cool: :cool: :cool: :cool: ;) ;) :yo: :yo:

Објављено: 25.12.2007 16:41 - ()


0
0
@Skandal: sto ti ne napravis peticiju ako ti se pravi? Od puskica je i ovoliko dosta, dokle cete vise da cekate da vam neko drugi nesto u radi?!!!!! Ja imam 2 kolokvijuma istog dana...pa nikome ne kukam, jer mislim da cu moci spremiti oba do tada. A hvala Bogu bar sam naucio na ovom faksu sta je organizacija ;)

Објављено: 25.12.2007 15:34 - ()


0
0
[b]E i vi sa puskica sa tim "SKANDAL" I "PUJ PIKE NE VAZI", aj uradite nesto. Namojte samo da komentarisete nego napravite peticiju ili nesto slicno da se jednom na ovom fakultetu cuje glas studenata!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/b] :ljutko:

Објављено: 25.12.2007 14:58 - ()


0
0
Ja neradnik?Pa ja sam ocistio prve dve godine i sad guram trecu super, ali opet ne bi mi bilo drago da imam dva ispita u istom danu. :cool: :yo: :yo:

Објављено: 25.12.2007 14:47 - ()


0
0
WORD :yo:

Објављено: 25.12.2007 14:18 - ()


0
0
vi ste svi jedni neradnici, tako vam i treba..verovatnoca nije teska a ni aros

Објављено: 25.12.2007 13:09 - ()


0
0
Vidi se da se nikada nisi zalagao za druge , pa ne zelis ni sad. Meni to nista ne znaci, al;i znam koliko su teski ti ispiti i stvarno je tesko odrzati koncentraciju 4-5 sati rada. Budi malo solidaran prema svojim kolegama, za ostale poz

Објављено: 25.12.2007 13:06 - ()


0
0
bravo kiki,ti si pobednik

Објављено: 25.12.2007 13:04 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

5 + 18

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности