Izasao konacni raspored za januar 2008

// Категорије: Инфо |

Изашао је коначан распоред испита за јануарски рок.

Скандал! Како нам јављају сарадници са друге године направљен је велики пропуст у распореду. У истом дану су два испита из исте године, из истог семестра. Одржавају се размаку од 30 минута.

Наиме, Теорија вероватноће и Архитектура рачунара и оперативни системи се одржавају 19.01.2008.године.
Теорија вероватноће је планирана изласком првих петлова у зимском периоду од 8:00 часова и траје 3 сата.
АРОС почиње у 11:30 часова, тако да ће студенти једва стићи да се освеже од претходног испита.

Да ли ће и после овог пропуста реаговати Управа факултета и Студент продекан и променити ову срамоту остаје да видимо, а Пушкице Вама који излазите на оба испита предлаже да се, ако можете, наспавате те ноћи и наоружате чоколадицама (повећавају концентрацију)

ja sam mislio na rodekana za nastavu, jos jednom izvini ako citas ovo

Објављено: 25.12.2007 13:03 - ()


0
0
tako je kiki, reci im :D

Објављено: 25.12.2007 13:02 - ()


0
0
ne bojte se vi za studenta prodekana, on ce bar jedan ako ne i oba ta predmeta poloziti u predroku, nece se njemu nista preklopiti..a i vi lenje bube, ucite, samo se nesto zalite

Објављено: 25.12.2007 12:53 - ()


0
0
Zasto skandal, i to crvenim velikim slovima. Zar nije diskretnije iskoristiti sledece: PONOVO, NISTA NOVO, FON PO STAROM,CESTITKE PRODEKANU ZA NASTAVU ZA..., SAMO 1, ITD :yo: :yo: :yo: :yo: :yo:

Објављено: 25.12.2007 12:53 - ()


0
0
ma definitivno da MARIN - student prodekan nije normalan ili neiskusan. SAM SEBI NAMESTIO 2 ISPITA U ISTOM DANU. marine podnesi ostavku, i pusti nekog sposobnijeg :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:

Објављено: 25.12.2007 05:07 - ()


0
0
Verovatnoca i AROS u istom danu, dobro je pa vreme nije isto. uzas...

Објављено: 25.12.2007 05:03 - ()


0
0
A ti bi sva cetri da das u ovom roku...ccccc Kako smo ambiciozni, svaka cast

Објављено: 25.12.2007 03:43 - ()


0
0
ma jebem ti raspored... ovo jeste malo bolje, ali ocigledno da prodekan za nastavu i student prodekan nisu valjano obavili svoj posao.... pa zasto ne uzmu neki predjasnji rok i samo copy paste... 1 dan 2. dan... i tako.. samo posle zamene datume... :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: zar mi studenti treba da ucimo profane kako se radi posao!!! :ljutko: :ljutko: a i onaj student PRDEKAN skoro i da nije na faxu. Covek ga nikad ne moze naci da se zali za nesto.... :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: ma sve to treba proterati

Објављено: 25.12.2007 02:51 - ()


0
0
Samo me zanima ko je smislio ovaj raspored. Apsolvent sam i cetiri ispita koja su mi ostala su dan za danom. Kako mozete sve ispite iz cetvrte godine da stavite svaki dan po jedan. Da li mislite da smo mi stvarno svemocni?

Објављено: 25.12.2007 02:15 - ()


0
0
E pa ovo je super samo mi se dva ispita poklapaju! I sto je jos bolje sve mi je vikendom tako da nemoram kuci da se vracam mesec dana i vidim svoju usranu familiju. Hvala svemocni fone.

Објављено: 25.12.2007 01:24 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

17 + 17

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности