Blackberry преузима Nokiа-ину фабрику у Немачкој

// Категорије: Инфо |
Канадска компанија RIM, која производи мобилне уређаје Blackberry, преузеће велики део запослених из погона Nokiа у Bochumu, који поткрај лета производњу из Немачке премешта у румунски Клуж. Председник RIM-a Thorsten Хеинс на конференцији за новинаре у Duesseldorf-u је најавио да би због планиране појачане експанзије марке Blackberry и у Европи број запослених у Bochumu могао да порасте на 500. RIM се пре свега ослања на стручњаке са Рухрског универзитета у Bochumu на ком се налази један од водећих светских института на подручју телекомуникација.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

9 + 10

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности