Nakon nekoliko dana prikupljanja informacija po pitanju "skandaloznog" dokumenta vezanog za termine upisa (i uslov za "budžetske" studente), istraživački tim Puškica je uspeo da dođe samo do mišljenja studenta prodekana.
Prodekan za nastavu Prof. dr Milija Suković nam nije dao nikakvu informaciju o ovom problemu (iako je Puškicama do sada uvek davao pravovremene, precizne i jasne odgovore na sva postavljena pitanja), što opravdano izaziva sumnju da ni on sam nije siguran šta je studentima potrebno od bodova da pređu na budžet. Sigurno je da do sada nikada na FON-u nije postojala praksa da se upisuju prvo studenti koji su očistili godinu, pa ostali, što dodatno dovodi u sumnju tvrdnju studenta prodekana. Na kraju informacije koje bi nam dala studentska služba nismo ni pokušali da dobijemo obzirom da su u zadnjih nekoliko godina informacije koje su stizale iz dotične službe po ključnim pitanjima vezanim za upis uvek bile 100% pogrešne.Da li student prodekan ima više informacija od prodekana za nastavu, ili prodekan za nastavu ne čita elektronsku poštu (što je malo verovatno :)) i šta je zapravo prava pozadina informacija koje su osvanule na sajtu FONa još uvek je diskutabilno. Ono što je sigurno tačno je da nekoliko stotina studenata FONa već danima strepi za svoju sudbinu, u sred ispitnog roka, a da se nadlažni igraju sa informacijama i porukama koje nam šalju.

Postavi komentar