Alo, uprava!

// Категорије: Инфо |
Након неколико дана прикупљања информација по питању "скандалозног" документа везаног за термине уписа (и услов за "буџетске" студенте), истраживачки тим Пушкица је успео да дође само до мишљења студента продекана.
Како он каже "након септембарског рока ће уследити упис студената у 2. и 3. годину студија према условима из претходне одлуке", а да се сада уписују само они који су све очистили. Међутим Продекан за наставу Проф. др Милија Суковић нам није дао никакву информацију о овом проблему (иако је Пушкицама до сада увек давао правовремене, прецизне и јасне одговоре на сва постављена питања), што оправдано изазива сумњу да ни он сам није сигуран шта је студентима потребно од бодова да пређу на буџет. Сигурно је да до сада никада на ФОН-у није постојала пракса да се уписују прво студенти који су очистили годину, па остали, што додатно доводи у сумњу тврдњу студента продекана. На крају информације које би нам дала студентска служба нисмо ни покушали да добијемо обзиром да су у задњих неколико година информације које су стизале из дотичне службе по кључним питањима везаним за упис увек биле 100% погрешне.
Да ли студент продекан има више информација од продекана за наставу, или продекан за наставу не чита електронску пошту (што је мало вероватно :)) и шта је заправо права позадина информација које су освануле на сајту ФОНа још увек је дискутабилно. Оно што је сигурно тачно је да неколико стотина студената ФОНа већ данима стрепи за своју судбину, у сред испитног рока, а да се надлажни играју са информацијама и порукама које нам шаљу.
Slazem se da ne bi trebalo razmisljati o tome, dok god se ne oglasi FON onako javno. Mada, mislim da su oni to vec ucinili, onim obavestenjem gde za trecu treba 31 bod... Druze, Puskice jesu ovde na faxu najjaci izvor informacija, ali nemoj mesati biznis i pozrtvovanje, molim te. Oni to rade kako bi obezbedili svoj monopol sto se tice sredstva informisanja studenata FONa, ne zato sto se "mnogo cimaju" za studente. Puskice, no offence...

Објављено: 27.08.2008 15:34 - ()


0
0
Pa ocigledno je da je vest objavljena na sajtu fona bila zbunjujuca, makar meni, a vidim i mnogim drugim studentima. Bolje da je ta vest objavljena pa da se javnom diskusijom i mozda cimanjem nekog od nadleznih razresi njeno znacenje, nego da svako tumaci na svoj nacin. Meni bas ne treba da u sred ispitnog roka, kada jurim uslov, razmisljam da li je uprava mislila da treba da cistim sve ili ne. A vi sto pljujete stalno Puskice, da li ste vi nekada posvecivali toliko vremena koliko oni cimajuci se za druge ljude, sakupljajuci materijale da bi drugi lakse polozili, razresavali njihove probleme i pratili i pohvaljivali njihove uspehe? :yo: :yo:

Објављено: 27.08.2008 12:23 - ()


0
0
HAHa jel se to neko pronasao uvredjenim zbog prethodnog posta ili mi se samo cini. Joj mukica... Istina ponekad zaboli ...

Објављено: 27.08.2008 04:43 - ()


0
0
Puskice vi ste ne sposobni i nemojte molim vas vise nista da istrazujeete pomocicete nam tako mnogo vise, samo ste nam uneli pometnju i napravili frku nizbogcega. Pa mogao sam i ja da pustim mejl nekom iz uprave - i vi to nazivate istrazivanjem...

Објављено: 26.08.2008 23:44 - ()


0
0
[url]http://www.studentskisvet.com/info/20080826/univerziteti-traze-povecanje-bodova-za-upis-godine-studija[/url]

Објављено: 26.08.2008 20:05 - ()


0
0
bila bi fora neke proteste organizujemo(zurke u dvoristu) kad smo vec propali,makar da pijemo i partijamo :D

Објављено: 26.08.2008 20:02 - ()


0
0
PUSKICE AJ MOLIM VAS SAZNAJTE STA SE DESAVA SA LJUDIMA 05 GENERACIJE KOJI SU OBNOVILI DRUGU.PLZ!

Објављено: 26.08.2008 19:39 - ()


0
0
OVDE J... LUUUUUD ZBUNJENOOOOOG! CINI MI SE DA NAS JE SVE VISE ZBUNJENIH :zbun:

Објављено: 26.08.2008 18:30 - ()


0
0
ma pravi ste tabloid, dizete frku ni oko cega uvek.

Објављено: 26.08.2008 18:10 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

7 + 14

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности