Alo, uprava!

// Категорије: Инфо |
Након неколико дана прикупљања информација по питању "скандалозног" документа везаног за термине уписа (и услов за "буџетске" студенте), истраживачки тим Пушкица је успео да дође само до мишљења студента продекана.
Како он каже "након септембарског рока ће уследити упис студената у 2. и 3. годину студија према условима из претходне одлуке", а да се сада уписују само они који су све очистили. Међутим Продекан за наставу Проф. др Милија Суковић нам није дао никакву информацију о овом проблему (иако је Пушкицама до сада увек давао правовремене, прецизне и јасне одговоре на сва постављена питања), што оправдано изазива сумњу да ни он сам није сигуран шта је студентима потребно од бодова да пређу на буџет. Сигурно је да до сада никада на ФОН-у није постојала пракса да се уписују прво студенти који су очистили годину, па остали, што додатно доводи у сумњу тврдњу студента продекана. На крају информације које би нам дала студентска служба нисмо ни покушали да добијемо обзиром да су у задњих неколико година информације које су стизале из дотичне службе по кључним питањима везаним за упис увек биле 100% погрешне.
Да ли студент продекан има више информација од продекана за наставу, или продекан за наставу не чита електронску пошту (што је мало вероватно :)) и шта је заправо права позадина информација које су освануле на сајту ФОНа још увек је дискутабилно. Оно што је сигурно тачно је да неколико стотина студената ФОНа већ данима стрепи за своју судбину, у сред испитног рока, а да се надлажни играју са информацијама и порукама које нам шаљу.
Истраживачки тим и даље ради на прикупљању информација, и анализи ситуације, очекујте ускоро нове и прецизне информације.

Објављено: 26.08.2008 17:01 - ()


0
0
Na mailove puskica, doticni gospodin je do sada uvek redovno odgovarao, za sta smo mi zahvalni i sumnjamo da postoji neki razlog, osim nedostatka informacija, zbog cega nam ne bi odgovorio i na ovu poruku.

Објављено: 26.08.2008 16:50 - ()


0
0
E stvarno ste se potrudili svaka vam cast.Mogao sam i ja da pitam prodekana preko mejla i da se smejem sam sebi jer taj covek ne odgovara na SMS poruke a kamoli na mejlove.Idite i pitajte na faxu upravu ili nekog od glavnih ako vec cete da nam ucinite uslugu!

Објављено: 26.08.2008 16:23 - ()


0
0
Cekaju smradovi da vide kako ce ljudi proci u septembarskom roku, pa da odrede uslov takav da broj budzetlija bude po meri uprave fakulteta.

Објављено: 26.08.2008 16:00 - ()


0
0
U moje vreme je bila fora da pustis dugu kosu i skines se go - tako objavljujes rat establismentu

Објављено: 26.08.2008 15:35 - ()


0
0
Voleo bih da vidim pushkice u shtampanom izdanju. Bile bi chitanije od Kurira i Pravde zajedno :D

Објављено: 26.08.2008 15:09 - ()


0
0
Ovaj Milija je tezak mufljuz.

Објављено: 26.08.2008 14:59 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

13 + 18

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности