Alo, uprava!

// Категорије: Инфо |
Након неколико дана прикупљања информација по питању "скандалозног" документа везаног за термине уписа (и услов за "буџетске" студенте), истраживачки тим Пушкица је успео да дође само до мишљења студента продекана.
Како он каже "након септембарског рока ће уследити упис студената у 2. и 3. годину студија према условима из претходне одлуке", а да се сада уписују само они који су све очистили. Међутим Продекан за наставу Проф. др Милија Суковић нам није дао никакву информацију о овом проблему (иако је Пушкицама до сада увек давао правовремене, прецизне и јасне одговоре на сва постављена питања), што оправдано изазива сумњу да ни он сам није сигуран шта је студентима потребно од бодова да пређу на буџет. Сигурно је да до сада никада на ФОН-у није постојала пракса да се уписују прво студенти који су очистили годину, па остали, што додатно доводи у сумњу тврдњу студента продекана. На крају информације које би нам дала студентска служба нисмо ни покушали да добијемо обзиром да су у задњих неколико година информације које су стизале из дотичне службе по кључним питањима везаним за упис увек биле 100% погрешне.
Да ли студент продекан има више информација од продекана за наставу, или продекан за наставу не чита електронску пошту (што је мало вероватно :)) и шта је заправо права позадина информација које су освануле на сајту ФОНа још увек је дискутабилно. Оно што је сигурно тачно је да неколико стотина студената ФОНа већ данима стрепи за своју судбину, у сред испитног рока, а да се надлажни играју са информацијама и порукама које нам шаљу.
Potpuno vas podrzavam u tome i treba da nas bude tamo sto vise, tako ce se uveriti da se ne salimo! Ja cu da povedem i babu (zivim sa njom i mnogo je volim), cisto da nas ima vise! ;)

Објављено: 29.08.2008 04:34 - ()


0
0
[url=http://www.new.facebook.com/event.php?eid=22424784436&ref=mf]Protest studenta FON zbog tiranije[/url]

Објављено: 28.08.2008 20:04 - ()


0
0
Ja sam tamo 3eg!!!!!!!!!!!1

Објављено: 28.08.2008 17:10 - ()


0
0
Nebitno gde je postavljen server, ja sam ovo poslao na fonforum na temu upisa dok puskiice nisu radile (a dok su studenti bili vidno iznervirani kao i sada jer nista nije zvanicno), a i ta recenica nista ne menja. Ljudi su voljni da znaju istinu, i nikom nece biti problem da se iscima do faksa na pola sata da bi dobio tacnu informaciju. Sto nas bude vise, to bolje, a bice nas veruj mi... 03.09 !!! Nije rec o nekakvoj opstrukciji rada faksa, vec izgleda da jedino ako se okupimo mozemo da razbijemo dileme i dobijemo informacije koje nam trebaju. Niko vama na mejl nece da daje informacije, jer se plasi odgovornosti i eventualnih promena. 3ceg ce neko morati da istupi i glasno i jasno kaze, to je cilj, a i bilo je krajnje vreme !!! :cool:

Објављено: 28.08.2008 16:53 - ()


0
0
[url]http://www.studentskisvet.com/info/20080827/uslovi-za-upis-godine-univerzitet-u-novom-sadu-espb-bodovi[/url] Procitajte ceo clanak pa ce vam neke stvari biti jasnije. U svakom slucaju poenta je da te stvari jos nisu odlucene ni na nivou drzave tako da je smesno trositi vreme na price o tome sta je odluceno na FON-u.

Објављено: 28.08.2008 13:18 - ()


0
0
Ovo je sasvim sigurno najgori fakultet koji sam mogao da upišem.

Објављено: 28.08.2008 12:25 - ()


0
0
Sta pricas ovaj sajt nije postavljen na serveru FON-a i to sto ne radi ovaj sajt jedno vreme nema nikakve veze sa fonom. Mani se tih teorija zavera i uci kao sto svi i rade, a 3.9? u sred ispitnog roka? nece ti covece niko doci sem onih koji su ocistili u junu :lol:

Објављено: 28.08.2008 11:55 - ()


0
0
Naravno da smo SVI za strajk, i to lepo se svi pojavimo 03.09.2008 rano ujutru i blokiramo saltere studentske sluzbe dok se ne pojavi neko od zvanicnika i izadje pred nas 300, pa otvoreno kaze o cemu se radi!!! Nemojte da mislite da sajt puskica slucajno ne radi, ugasili su server na faksu bas da se mi ne bi organizovali, ali prevarili su se, sve je vec organizovano!!! Zamislite koje dno kada student-prodekan ne zna zvanicno saopstenje, vec iznosi svoje misljenje, koje je nama bezvredno... Znaci 03.09 SVI na okupu, pa da ne bude vise spekulacija i ! p.s. Nadam se da je Admin sajta razuman covek i da nece izbrisati ovu OBAVESTAVAJUCU poruku, koja pomaze studentima da se izbore za svoja osnovna prava!

Објављено: 28.08.2008 10:37 - ()


0
0
Sto sam bre seljacina ? Ja ne pljujem puskice kao sto neki pljuju po fonu preko ovih puskica. Super je to sto se oni trude i stvarno mnogo su mi puta pomogli ALI ovo je stvarno katastrofa za istrazivanje dobijate 2 (od 10 bambija) mogli su to mnogo puta bolje da urade a ovo ne pricam za dz vec poznajem mali deo njihovog rada. Neko je pomenuo skupljanje materijala - stvarno respect za taj deo :yo: ali opet cu biti kritican jer i vecini tog materijala je odavno istekao rok trajanja. Ja kapiram da im ova kritika moze jedino pomoci da budu jos bolji... zar ne ???

Објављено: 28.08.2008 06:15 - ()


0
0
Jao loodak,stvarno si bre seljacina...

Објављено: 28.08.2008 05:27 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

5 + 0

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности