Након неколико дана прикупљања информација по питању "скандалозног" документа везаног за термине уписа (и услов за "буџетске" студенте), истраживачки тим Пушкица је успео да дође само до мишљења студента продекана.
Продекан за наставу Проф. др Милија Суковић нам није дао никакву информацију о овом проблему (иако је Пушкицама до сада увек давао правовремене, прецизне и јасне одговоре на сва постављена питања), што оправдано изазива сумњу да ни он сам није сигуран шта је студентима потребно од бодова да пређу на буџет. Сигурно је да до сада никада на ФОН-у није постојала пракса да се уписују прво студенти који су очистили годину, па остали, што додатно доводи у сумњу тврдњу студента продекана. На крају информације које би нам дала студентска служба нисмо ни покушали да добијемо обзиром да су у задњих неколико година информације које су стизале из дотичне службе по кључним питањима везаним за упис увек биле 100% погрешне.Да ли студент продекан има више информација од продекана за наставу, или продекан за наставу не чита електронску пошту (што је мало вероватно :)) и шта је заправо права позадина информација које су освануле на сајту ФОНа још увек је дискутабилно. Оно што је сигурно тачно је да неколико стотина студената ФОНа већ данима стрепи за своју судбину, у сред испитног рока, а да се надлажни играју са информацијама и порукама које нам шаљу.

Постави коментар