Šah i resto

// Категорије: Инфо |
На недавном Универзитетском првенству Србије у стрељаштву, шаху и стоном тенису, које је одржано 8. децембра у Београду, у просторијама ФДУ, мушка стрељачка екипа Београдског универзитета је заузела прво место.
Чланови екипе су:
- Славиша Јовановић Медицнски факултет (појединачни пласман: 1. место)
- Ђорђе Ђуричић ФОН (појединачни пласман: 2. место) и
- Марко Бабић са Богословског факултета (појединачни пласман: 5. место)

Bravo Djole. Pravo u centar! :aaa:

Објављено: 27.12.2007 16:56 - ()


0
0
ovaj desno sigurno a za ovu dvojicu ne znam

Објављено: 26.12.2007 21:58 - ()


0
0
A koji je od ovih snajperista sa FON-a?

Објављено: 26.12.2007 21:03 - ()


0
0
A koji je od ovih snajperista sa FON-a?

Објављено: 26.12.2007 21:03 - ()


0
0
[b]Sam pogled na ova odlucna lica govori sve...Pogotovo mi je simpatican ovaj decko u sredini... :udri: [/b]

Објављено: 26.12.2007 20:55 - ()


0
0
Svaka cast!!!!!!!! :D

Објављено: 26.12.2007 19:46 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

11 + 9

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности