Upis smerova...

// Категорије: Инфо |

Као што смо већ јавили квота за упис смера Информациони системи и технологије је попуњена. Сви студенти који желе да упишу овај смер моћи ће да упишу у статусу самофинансирајућег. Студенти који су дали услов само за смер ИСТ моћи ће да упишу у статусу буџетског студента и смерове на којима остане слободних места. Упис студената који су у горе наведеним ситуацијама је 20.10. (Понедељак).

Marko ja bih ti rado ucinila to ali ja zelim na menadzment a ne na operacioni! :stid: :((

Објављено: 28.10.2007 13:29 - ()


0
0
Milice evo ja sam na operacionom ali imam uslov za isit i hocu na taj smer. Ako hoces mozemo nekako zajedno da odemo pa da umesto tebe ja upadnem posto bi mi to extra znacilo.

Објављено: 28.10.2007 00:59 - ()


0
0
Tesko da moze 20-og......mozda 29.10 :lol:

Објављено: 27.10.2007 18:11 - ()


0
0
[color=darkred]Ja sam se sad u oktobru upisala na ISiT na teret budzeta ali hocu da se prebacim na smer ME sad!!!! Inace imam uslov samo za ISiT zato sam ih iu upisala! DA LI NEKO ZNA DA LI JA MOGU SAD U PONEDELJAK DA UPISEM ME AKO SE NE POPUNE KVOTE???[/color]

Објављено: 27.10.2007 17:35 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

3 + 1

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности