Петиција за октобар 3 из математичких предмета

// Категорије: Инфо |

Петиција за Октобар 3 из математичких предмета (математика 1,2,3) је прослеђена професорки Вери Вујчић као и новоизабраном председнику студентског парламента Немањи Стевановићу. Надамо се да ћемо убрзо добити одговор да ли је додатни испитни рок за 1/4 испита одобрен или не.

 

 

mata ti je u 10.

Објављено: 06.11.2008 08:06 - ()


0
0
Kako bre sutra!!!!? Gde? U koliko?

Објављено: 05.11.2008 22:57 - ()


0
0
Mata sutra...

Објављено: 05.11.2008 19:19 - ()


0
0
jel ima nesto novo?

Објављено: 05.11.2008 14:41 - ()


0
0
ljudi daj da se skupimo danas kome je potrebna ova mata... dodjite na fax da ih smaramo cimamo...

Објављено: 05.11.2008 10:15 - ()


0
0
jel ima nesto novo?

Објављено: 04.11.2008 19:55 - ()


0
0
:(

Објављено: 04.11.2008 19:10 - ()


0
0
:(

Објављено: 04.11.2008 18:39 - ()


0
0
Milija kaze da je danas bilo reci o tome ali da se nista jos ne zna posto Vera nije bila na fakultetu pa ce se sutra znati .....

Објављено: 04.11.2008 18:37 - ()


0
0
sam bila kod milije danas kaze izneto je na vecu i samo jos sutra da pitaju veru posto ona danas nije bila tu, ali posto je odobrena kompenzacija za generaciju 05, ima sanse da dozvole i nama da polazemo ovu cetvrtinu ispita.

Објављено: 04.11.2008 18:31 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

9 + 6

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности