Danas u 18:30 biće održano tradicionalno FONDIP veče. Program će biti podeljen u dva dela. Prvo će članovi AKUD-a FON-a izvesti prigodne poetske i muzičke tačke, a kasnije će biti napravljeni "odgovarajući" gurmanski sadržaji koji će biti podržani kuvanim vinom i pečenim kestenjem. Takođe će biti i otvoren studentski kafić (ex Aurelio) sada poznat kao "FonFe" (skraćeno od FonKafe). Autor novog imena je student Filip Teofilović, koji je nagrađen sa 2000 dinara "kredita" u FonFe-u.FONDIP
Danas u 18:30 biće održano tradicionalno FONDIP veče. Program će biti podeljen u dva dela. Prvo će članovi AKUD-a FON-a izvesti prigodne poetske i muzičke tačke, a kasnije će biti napravljeni "odgovarajući" gurmanski sadržaji koji će biti podržani kuvanim vinom i pečenim kestenjem. Takođe će biti i otvoren studentski kafić (ex Aurelio) sada poznat kao "FonFe" (skraćeno od FonKafe). Autor novog imena je student Filip Teofilović, koji je nagrađen sa 2000 dinara "kredita" u FonFe-u.Ej ljudi, koliko je meni poznato u ovom kavicu, Fonfe-u ili kako god je zabranjeno pusanje??? Pa ni je fer, smrzose nam se prsti na onoj hladnoci napolju!!! Mislim da mora da se dozvoli pusenje. he he he
Stavi mislite???
:aaa: :aaa: :aaa:
Objavljeno: 31.12.2007 00:24 - ()
Ja sam za KaFon, ako uopste mora da bude Fon u imenu. Svuda ga stavljaju, pa vise nista originalno i ne moze da se smisli... :durisha:
Objavljeno: 28.12.2007 03:34 - ()
mogao je i da se zove:
glupavi kafic koji se nekad zvao aurelio
Objavljeno: 28.12.2007 00:08 - ()

Postavi komentar