FONDIP

// Kategorije: Info |
Danas u 18:30 biće održano tradicionalno FONDIP veče. Program će biti podeljen u dva dela. Prvo će članovi AKUD-a FON-a izvesti prigodne poetske i muzičke tačke, a kasnije će biti napravljeni "odgovarajući" gurmanski sadržaji koji će biti podržani kuvanim vinom i pečenim kestenjem. Takođe će biti i otvoren studentski kafić (ex Aurelio) sada poznat kao "FonFe" (skraćeno od FonKafe). Autor novog imena je student Filip Teofilović, koji je nagrađen sa 2000 dinara "kredita" u FonFe-u.
mog`o je da se zove Oktobar II

Objavljeno: 10.01.2008 17:18 - ()


0
0
Bravo filipeee[/b]

Objavljeno: 07.01.2008 03:31 - ()


0
0
zasto da bude dozvoljeno pusenje? mali je prostor

Objavljeno: 31.12.2007 19:43 - ()


0
0
Ej ljudi, koliko je meni poznato u ovom kavicu, Fonfe-u ili kako god je zabranjeno pusanje??? Pa ni je fer, smrzose nam se prsti na onoj hladnoci napolju!!! Mislim da mora da se dozvoli pusenje. he he he Stavi mislite??? :aaa: :aaa: :aaa:

Objavljeno: 31.12.2007 00:24 - ()


0
0
je klopa u Fonicu?

Objavljeno: 28.12.2007 17:45 - ()


0
0
TO CARE :) :yo:

Objavljeno: 28.12.2007 06:43 - ()


0
0
Ja sam za KaFon, ako uopste mora da bude Fon u imenu. Svuda ga stavljaju, pa vise nista originalno i ne moze da se smisli... :durisha:

Objavljeno: 28.12.2007 03:34 - ()


0
0
Ili KaFONa...

Objavljeno: 28.12.2007 02:47 - ()


0
0
mogao je i da se zove: glupavi kafic koji se nekad zvao aurelio

Objavljeno: 28.12.2007 00:08 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

3 + 20

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti