Данас у 18:30 биће одржано традиционално ФОНДИП вече. Програм ће бити подељен у два дела. Прво ће чланови АКУД-а ФОН-а извести пригодне поетске и музичке тачке, а касније ће бити направљени "одговарајући" гурмански садржаји који ће бити подржани куваним вином и печеним кестењем. Такође ће бити и отворен студентски кафић (еx Аурелио) сада познат као "ФонФе" (скраћено од ФонКафе). Аутор новог имена је студент Филип Теофиловић, који је награђен са 2000 динара "кредита" у ФонФе-у.FONDIP
Данас у 18:30 биће одржано традиционално ФОНДИП вече. Програм ће бити подељен у два дела. Прво ће чланови АКУД-а ФОН-а извести пригодне поетске и музичке тачке, а касније ће бити направљени "одговарајући" гурмански садржаји који ће бити подржани куваним вином и печеним кестењем. Такође ће бити и отворен студентски кафић (еx Аурелио) сада познат као "ФонФе" (скраћено од ФонКафе). Аутор новог имена је студент Филип Теофиловић, који је награђен са 2000 динара "кредита" у ФонФе-у.pa sto niste smislili kreativnije ime i poslali im? sta sad tupite tu...
Објављено: 27.12.2007 13:44 - ()
Eto, neka bude da smo ga mi (studenti) prekrstili u Fonić, da ne bude da iko krade slavu Eni!
Објављено: 27.12.2007 13:08 - ()
Znaci gluplje i nekreativnije i neduhovitije ime nisu mogli da nadju...
@ena: tvoj predlog je bolji 10 puta.
Објављено: 27.12.2007 12:24 - ()
Kad vidis sta je nagrada, nije ni cudo sto nema vise predloga :yo: :yo: ;) ;) :P
Објављено: 27.12.2007 08:53 - ()
Ne mogu da verujem da se zove FonFe i to kao skracenica od FonKafe. Nista licno nemam protiv autora ali ne mogu da verujem da nije bilo boljih predloga :udri: :udri: :udri:
Објављено: 27.12.2007 04:06 - ()

Постави коментар