FONDIP

// Категорије: Инфо |
Данас у 18:30 биће одржано традиционално ФОНДИП вече. Програм ће бити подељен у два дела. Прво ће чланови АКУД-а ФОН-а извести пригодне поетске и музичке тачке, а касније ће бити направљени "одговарајући" гурмански садржаји који ће бити подржани куваним вином и печеним кестењем. Такође ће бити и отворен студентски кафић (еx Аурелио) сада познат као "ФонФе" (скраћено од ФонКафе). Аутор новог имена је студент Филип Теофиловић, који је награђен са 2000 динара "кредита" у ФонФе-у.
Ja nisam imao pojma da je bio taj konkurs. A mogao je da se zove i FONZO, FONatic caffe, zlatno burence :D

Објављено: 27.12.2007 21:54 - ()


0
0
Ja ga zovem aurelio, sta cu kad sam sentimentalan :)

Објављено: 27.12.2007 21:25 - ()


0
0
a sad ste kreativni kad je stvar vec gotova, a kad je bio raspisan konkurs, gde ste tada bili??? smaraci

Објављено: 27.12.2007 20:45 - ()


0
0
Gradić Fonić :))

Објављено: 27.12.2007 19:51 - ()


0
0
Ajde da ga zovemo Aurelio... :)

Објављено: 27.12.2007 17:39 - ()


0
0
Pa onda su mogli da ga nazovu u FuFe :D :D :D

Објављено: 27.12.2007 17:27 - ()


0
0
svi uz enu i Fonic :yo:

Објављено: 27.12.2007 16:57 - ()


0
0
ura za fonic, eni nagrada :aaa: :yo: :lol: ;) :cool: :P

Објављено: 27.12.2007 15:37 - ()


0
0
fonic it is ;)

Објављено: 27.12.2007 14:30 - ()


0
0
znaci od sada ga svi zovemo Fonić !

Објављено: 27.12.2007 13:46 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

1 + 11

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности