Данас у 18:30 биће одржано традиционално ФОНДИП вече. Програм ће бити подељен у два дела. Прво ће чланови АКУД-а ФОН-а извести пригодне поетске и музичке тачке, а касније ће бити направљени "одговарајући" гурмански садржаји који ће бити подржани куваним вином и печеним кестењем. Такође ће бити и отворен студентски кафић (еx Аурелио) сада познат као "ФонФе" (скраћено од ФонКафе). Аутор новог имена је студент Филип Теофиловић, који је награђен са 2000 динара "кредита" у ФонФе-у.FONDIP
Данас у 18:30 биће одржано традиционално ФОНДИП вече. Програм ће бити подељен у два дела. Прво ће чланови АКУД-а ФОН-а извести пригодне поетске и музичке тачке, а касније ће бити направљени "одговарајући" гурмански садржаји који ће бити подржани куваним вином и печеним кестењем. Такође ће бити и отворен студентски кафић (еx Аурелио) сада познат као "ФонФе" (скраћено од ФонКафе). Аутор новог имена је студент Филип Теофиловић, који је награђен са 2000 динара "кредита" у ФонФе-у.Ja nisam imao pojma da je bio taj konkurs.
A mogao je da se zove i FONZO, FONatic caffe, zlatno burence :D
Објављено: 27.12.2007 21:54 - ()
a sad ste kreativni kad je stvar vec gotova, a kad je bio raspisan konkurs, gde ste tada bili??? smaraci
Објављено: 27.12.2007 20:45 - ()

Постави коментар