FONDIP

// Категорије: Инфо |
Данас у 18:30 биће одржано традиционално ФОНДИП вече. Програм ће бити подељен у два дела. Прво ће чланови АКУД-а ФОН-а извести пригодне поетске и музичке тачке, а касније ће бити направљени "одговарајући" гурмански садржаји који ће бити подржани куваним вином и печеним кестењем. Такође ће бити и отворен студентски кафић (еx Аурелио) сада познат као "ФонФе" (скраћено од ФонКафе). Аутор новог имена је студент Филип Теофиловић, који је награђен са 2000 динара "кредита" у ФонФе-у.
mog`o je da se zove Oktobar II

Објављено: 10.01.2008 17:18 - ()


0
0
Bravo filipeee[/b]

Објављено: 07.01.2008 03:31 - ()


0
0
zasto da bude dozvoljeno pusenje? mali je prostor

Објављено: 31.12.2007 19:43 - ()


0
0
Ej ljudi, koliko je meni poznato u ovom kavicu, Fonfe-u ili kako god je zabranjeno pusanje??? Pa ni je fer, smrzose nam se prsti na onoj hladnoci napolju!!! Mislim da mora da se dozvoli pusenje. he he he Stavi mislite??? :aaa: :aaa: :aaa:

Објављено: 31.12.2007 00:24 - ()


0
0
je klopa u Fonicu?

Објављено: 28.12.2007 17:45 - ()


0
0
TO CARE :) :yo:

Објављено: 28.12.2007 06:43 - ()


0
0
Ja sam za KaFon, ako uopste mora da bude Fon u imenu. Svuda ga stavljaju, pa vise nista originalno i ne moze da se smisli... :durisha:

Објављено: 28.12.2007 03:34 - ()


0
0
Ili KaFONa...

Објављено: 28.12.2007 02:47 - ()


0
0
mogao je i da se zove: glupavi kafic koji se nekad zvao aurelio

Објављено: 28.12.2007 00:08 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

19 + 18

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности