Данас у 18:30 биће одржано традиционално ФОНДИП вече. Програм ће бити подељен у два дела. Прво ће чланови АКУД-а ФОН-а извести пригодне поетске и музичке тачке, а касније ће бити направљени "одговарајући" гурмански садржаји који ће бити подржани куваним вином и печеним кестењем. Такође ће бити и отворен студентски кафић (еx Аурелио) сада познат као "ФонФе" (скраћено од ФонКафе). Аутор новог имена је студент Филип Теофиловић, који је награђен са 2000 динара "кредита" у ФонФе-у.FONDIP
Данас у 18:30 биће одржано традиционално ФОНДИП вече. Програм ће бити подељен у два дела. Прво ће чланови АКУД-а ФОН-а извести пригодне поетске и музичке тачке, а касније ће бити направљени "одговарајући" гурмански садржаји који ће бити подржани куваним вином и печеним кестењем. Такође ће бити и отворен студентски кафић (еx Аурелио) сада познат као "ФонФе" (скраћено од ФонКафе). Аутор новог имена је студент Филип Теофиловић, који је награђен са 2000 динара "кредита" у ФонФе-у.Ej ljudi, koliko je meni poznato u ovom kavicu, Fonfe-u ili kako god je zabranjeno pusanje??? Pa ni je fer, smrzose nam se prsti na onoj hladnoci napolju!!! Mislim da mora da se dozvoli pusenje. he he he
Stavi mislite???
:aaa: :aaa: :aaa:
Објављено: 31.12.2007 00:24 - ()
Ja sam za KaFon, ako uopste mora da bude Fon u imenu. Svuda ga stavljaju, pa vise nista originalno i ne moze da se smisli... :durisha:
Објављено: 28.12.2007 03:34 - ()
mogao je i da se zove:
glupavi kafic koji se nekad zvao aurelio
Објављено: 28.12.2007 00:08 - ()

Постави коментар