Увоз робе из Кине премашио 1,3 милијарде долара

// Категорије: Инфо |
Србија је у 2007. години из Кине увезла робу у вредности од око 1,3 милијарде долара, док је извезла робе у вредности од 1,7 милиона долара, речено је јуче у Привредној комори Србије (ПКС). Према подацима ПКС, Кина је међу пет земаља од којих Србија највише увози, а прошле године увоз је био за чак 72 одсто већи него 2006. године. Србија из Кине, како је представљено на тематском предавању у ПКС "Кина данас - див са истока", највише увози канцеларијске машине, телекомуникационе апарате и уређаје, одећу, као и разне готове производе, електричне машине, апарате и уређаје.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

19 + 10

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности