Маскирани осветник узвраћа ударац!Како истраживачки тим Пушкица сазнаје, из извора блиских ПентаФОН-у, након последњих инцидената, Рајко је прераспоређен на нову функцију координатора рада студентског клуба Фонфе. Једно од његових задужења је и набавка материјала за нормално функционисање кафића, а како је неколико студената приметило, изгледа да је он своје дужности проширио и на пуштање музике (илити изигравање DJ-a).
Да ли је у питању то или неки други фактор ван домашаја утицаја студената (а и управе факултета) није нам познато. До недавно су се у пролазу поред студентског кафића могле чути песме Сергеја Ћетковића и Владе Георгиева, тек у задње време студенти време паузе између предавања могу да убијају уз опуштајуће призвуке народне музике нових гранд звезда, а и осталих "забављача". Никако не можемо да се отргнемо утиску да се Рајко свети управи, тако што намерно омета студенте чудним звуцима и покушава да испира младе, незагађене умове субменталним порукама. Да ли је само коинциденција да се "плејлиста" у Фонфе-у променила у исто време кад је и Рајко дошао на нову позицију или не, просудите сами, а у међувремену уживајте уз мега-хит: "Отиш'о си, сарму проб'о ниси. Кад се вратиш, на сарму да свратиш."

Постави коментар